PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Recept za 100 000 korun? Do kulinářské soutěže se může zapojit každý

Recept za 100 000 korun? Do kulinářské soutěže se může zapojit každý

Úterý, 09.06.2015 / článek

 

Pořadatelé soutěže I Love Food navýšili hodnotu cen pro vítěze kulinářského klání z původních 50 000 korun na dvojnásobek a ještě k tomu prodloužili termín přihlášení. Máte doma také recept za 100 000 Kč? 

Soutěž I LOVE FOOD je již tradičním doplňkem festivalu jídla a pití Foodparade. Ve třech kolech se utkají amatérští kuchtíci a kulinářští nadšenci o ceny za 100 000 Kč. A vítěz bere vše. 

Zapojit se může každý, kdo si myslí, že dokáže připravit jídlo, které na to má. Podmínkou je ale to, že hlavní chutí musí být parmazán. Soutěžící mohou posílat recept na e-mail soutez@foodparade.cz do 15. června, což je nový termín uzavření prvního kola soutěže.

V druhém kole se 12 postupujících utká ve vaření přímo v Chefparade a čtyři nejlepší postoupí. Na ty pak už čeká jen slavnostní finále na festivalu jídla a pití Foodparade 2015.

A co vše vítěz získá?

• bezkouřový gril LotusGrill včetně příslušenství
• iPhone s aplikací Zomato
• výrobník sody Bublimo
• multifunkční trouba Whirlpool
• poukazy na kurzy vaření
• velký balík delikates
• velká sada nádobí
• balík kuchařek
• poukazy do vybraných restaurací
• kredit na workshopy a využití kuchyně Chefstarter.cz
a mnohé další!

Více informací lze nalézt ZDE

Fotografie z loňských ročníků naleznete ZDE

O Foodparade:

V krásných zahradách zámku Troja se 5. a 6. 9. 2015 již po 5. rozprostřou desítky stánků plných kuchařů známých luxusních restaurací i nadšenců z menších kuchyní. Každá restaurace představí své degustační menu, aby návštěvníkům zprostředkovala nejlepší zážitek z jejich kuchyně. Chybět nebudou ani výtečné delikatesy a nápoje.
Akce je spojena s bohatým doprovodným programem, který probíhá letos hlavně v Konírně. Na Foodparade lze vyrazit s dětmi, přáteli i domácím mazlíčkem a na památku se účastnící mohou vyfotit třeba ve smileboxu. Festivalu kraluje uvolněná a přátelská atmosféra a součástí areálu je zdarma dětský koutek s novým zábavným programem a pikniková louka, na které si návštěvníci mohou odpočinout ve stínu stromů. Z Foodparade stálic zatím můžeme jmenovat restauraci Hotel InterContinental, Burger Bar, Sushitime a U modré kachničky.

Foto: www.foodparade.cz


Autor: i, dap -


SMUTÉNKA: Zemřel frontman The Pogues

 Ve věku 65 let zemřel po vleklé nemoci zpěvák a frontman irské celtic punkové kapely The Pogues, Shane MacGowan. Rok bojoval se zákeřnou encefalitidou. The Pogues, založení 1982, ve své hudbě snoubí irský folk, rock a punk. Byli a jsou tak inspirací pro mnoho dnešních skupin, například Dropkick Murphys, Flogging Molly, ale mnoho dalších, včetně českých. The Pogues mimo jiné nejvíce proslavila skladba Fairytale of New York, bez níž si mnozí, nejen Britové, ani Vánoce nedovedou představit. (dap) 

Související články

 

 

Vstupenkový systém BzucoKultura dnes


Výtvarný kurz - Výroba sněhuláka

Pro děti
Dům kultury Milevsko
02.12.2023

 

Divadlo B: Vánoční pohádka

Pro děti
Švestkový Dvůr, Malovice 35
02.12.2023 od 16:00 hod.

 

Harlej - Zatím je to dobrý tour

Hudba / koncert
Hotel Palcát
02.12.2023 od 19:00 hod.

 

ADVENT na statku v Borotíně

Pro děti / Kulturně společenská akce pro děti i dospělé
Barokní dvůr Borotín (naproti hradu Borotín)
02.12.2023 - 03.12.2023 od 10:00 hod.
vícedenní akce