PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Sodoma Gomora Live


Hudba / koncert / hip hop - rap - horror
Město: Jindřichův Hradec

Datum: 15.04.2017 od 20:00 hod.

Místo: Lucky Perry

 
 

 Tvrdej RAP po dvou letech zpátky na místě činu, trio Řezník, DeSade a Dj Ill Rick přivezou do Lucky Pery opět svojí neobvyklou a nadupanou Show! Dva roky utekly jako voda a parta nadělala spousta nového matroše, tak je se na co těšit!!! Tracky jako Žižkovský bary nebo Pan Au dají akci tu správnou atmošku! O support se postará AfaRastaFa & F.I.L. kteří též nelení a představí nové věci na připravovanou studiovou záležitost! Počátecký freestylový mladík Lody Lord si zajede jednu ze svojich prvních liveshow tak mu je třeba přijít udělat bordel. Toto vše za podpory našeho šampiona a nezkrotného dje FLUXe. Takže lovu zdar a hlavně připrav sklep!!!

Live:
SODOMA GOMORA
Řezník, DeSade, Dj Ill Rick

Support:
AFARASTAFA & F.I.L.
Dj FLUX
Lody Lord Voldemord

FREESTYLE BATTLE !!!

Vstup: 150,-Smuténka: Zemřel beatník Lawrence Ferlinghetti

 V úctyhodném věku 101 let zemřel v úterý 22. února americký spisovatel, nakladatel, překladatel a malíř Lawrence Ferlinghetti, který byl jedním z představitelů tzv. beat generation, tomuto zaškatulkování se ale sám vyhýbal. Označoval se spíše za anarchistu. Mezi jeho díla patří Lunapark v hlavě, Krajiny života, krajiny umírání, Srdce dokořán, Oko dokořán, srdce dokořán, z překladů se pak nejznámějšími staly překlady francouzského spisovatele Marcela Prousta. Proslul také citátem „Jen mrtví se neangažují“. V 80. letech minulého století se zasazoval o propuštění uvězněných členů Jazzové sekce v Československu. V roce 1998 byl hostem Festivalu spisovatelů v Praze. Publiku dokonce věnoval novou báseň Rivers of Light (Řeky světla), v níž psal o „Staromák Square“, Vltavě a Karlově mostě. (dap)

Daft Punk ukončili činnost

Po 28 letech ohlásilo duo Daft Punk konec. Jejich hity jako One more Time nebo Get Lucky jsou nezapomenutelné a zná je pravděpodobně každý. Jejich hudbu mnozí slyšeli také ve filmu Tron: Legacy. Francouzské duo, hrající elektronickou hudbu, tvořil Thomas Bangalter a Guy-Manuel de Homem-Christo. Debutové album Homework z roku 1993 je považované za mezník taneční hudby. Dvojice se dnes loučí videem Epilogue, záznam pochází z jejich filmu Electroma. Duo, kvůli stydlivosti, vystupovalo zásadně s maskami robotů nebo bylo na koncertech nahrazeno animacemi. (dap) 

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


DON živě | Jiří Sycha a Filip Dvořák

Hudba / koncert / folklór - barokní hudba - celtic
Divadlo Oskara Nedbala Tábor - jeviště
25.02.2021 od 19:00 hod.

 

Vratislav Kadlec: Hranice lesa.

Ostatní / setkání / beseda - čtení
Městská knihovna Tábor
25.02.2021 od 18:00 hod.