PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Tipy pro babí léto

Tipy pro babí léto

Neděle, 14.09.2014 / móda

 

Teploty postupně padají dolů a ranní chladné počasí dává najevo, že létu a teplým večerům je konec. I když přichází studenější část roku, tak se slunce zase tak lehce nevzdává a během září dokáže párkrát ještě ukázat svoji sílu. Jak se do proměnlivého počasí obléct?

Vzory
Nemusíte se hned oblékat do černé a šedivé, jakmile teploty spadnou k nižším hodnotám. Trend vzorů a barev zůstává i nadále. Geometrické tvary, květinové vzory, potisky - ještě je úplně neschovávejte. Noste dál, co vás baví. I když na podzim raději nosíme tlumenější barvy, neznamená to, že se budeme pul roku schovávat pod tmavými svršky. Zkuste třeba trendy cihlovou barvu, temnou modř nebo smaragdově zelenou!

Punčochy, šátky, svetry
Neuklízejte letní šaty na dno skříně. V září je ještě využijete. V kombinaci s punčochami, které můžete během dne kdykoliv sundat. Nezapomeňte na svetříky či šátky. I když ho cestou z práce poneste v ruce a na dně kabelky budete lovit sluneční brýle, tak se vám v klimatizované kanceláři rozhodně neztratí. Outfit doplňte šátkem a nebojte se barev!

Kabát
Kabáty k podzimu patří. Jsou elegantní a trendy a když to jde, nejlepší look mají, když je máte ležérně rozepnuté. Absolutní must have kouskem babího léta je kápě! Hodí se k šatům i kalhotám. Díky velké kapuci se snadno zahalíte před okolím a budete vypadat skoro mysticky.

Kotníková obuv
Na sandály už je zima a baleríny vypadají k některým podzimním kabátům dost divně. Co si tedy obout, když nevíte, kdy udeří bouřka či se nepřežene přeháňka, nebo naopak zda nebude slunečné odpoledne? Nejvíc se teď nosí kotníčkové boty na podpatku. Ale pozor! Jedině s originálním vzorem, který může být různě vykrajovaný a vyřezaný. Noha tak může stále dýchat, ale už je přece jen více v teple.

  Foto: weheartit.com


Fotografie


Autor: Kamila Kosová


SMUTÉNKA: Odešla legenda latin jazzu Astrud Gilberto

 Ve věku 83 let v pondělí 5. června zemřela legenda bossanovy, samby a latin jazzu i popu, brazilská zpěvačka Astrud Gilberto, navždy spjatá zejména s písní The Girl from Ipanema z pera A. C. Jobima, za níž dostala Cenu Grammy. Druhou pak přidala za celoživotní přínos. Kromě svého manžela Joaa zpívala s hvězdami jako Stan Getz, Gil Evans, Quincy Jones, Chat Baker i Georgem Michaelem. Hrála také ve filmech Get Yourself, College Girl a The Hanged Man. Kariéru ukončila v roce 2002 a dodržela slib z roku 1965, totiž že nebude vystupovat v rodné Brazílii. (dap)

Související články

 

 

Vstupenkový systém Bzuco