PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Tipy pro babí léto

Tipy pro babí léto

Neděle, 14.09.2014 / móda

 

Teploty postupně padají dolů a ranní chladné počasí dává najevo, že létu a teplým večerům je konec. I když přichází studenější část roku, tak se slunce zase tak lehce nevzdává a během září dokáže párkrát ještě ukázat svoji sílu. Jak se do proměnlivého počasí obléct?

Vzory
Nemusíte se hned oblékat do černé a šedivé, jakmile teploty spadnou k nižším hodnotám. Trend vzorů a barev zůstává i nadále. Geometrické tvary, květinové vzory, potisky - ještě je úplně neschovávejte. Noste dál, co vás baví. I když na podzim raději nosíme tlumenější barvy, neznamená to, že se budeme pul roku schovávat pod tmavými svršky. Zkuste třeba trendy cihlovou barvu, temnou modř nebo smaragdově zelenou!

Punčochy, šátky, svetry
Neuklízejte letní šaty na dno skříně. V září je ještě využijete. V kombinaci s punčochami, které můžete během dne kdykoliv sundat. Nezapomeňte na svetříky či šátky. I když ho cestou z práce poneste v ruce a na dně kabelky budete lovit sluneční brýle, tak se vám v klimatizované kanceláři rozhodně neztratí. Outfit doplňte šátkem a nebojte se barev!

Kabát
Kabáty k podzimu patří. Jsou elegantní a trendy a když to jde, nejlepší look mají, když je máte ležérně rozepnuté. Absolutní must have kouskem babího léta je kápě! Hodí se k šatům i kalhotám. Díky velké kapuci se snadno zahalíte před okolím a budete vypadat skoro mysticky.

Kotníková obuv
Na sandály už je zima a baleríny vypadají k některým podzimním kabátům dost divně. Co si tedy obout, když nevíte, kdy udeří bouřka či se nepřežene přeháňka, nebo naopak zda nebude slunečné odpoledne? Nejvíc se teď nosí kotníčkové boty na podpatku. Ale pozor! Jedině s originálním vzorem, který může být různě vykrajovaný a vyřezaný. Noha tak může stále dýchat, ale už je přece jen více v teple.

  Foto: weheartit.com


Fotografie


Autor: Kamila Kosová


Malá scéna láká na výstavy fotografií "čističky"

Budějovická kavárna na Malé scéně (DK Metropol) je místem, kde si můžete prohlédnout výstavu fotografického projektu Za hranici nevšedna, který má na svědomí trio fotografů Veronika Pilařová, Tomáš Bajer a Jindra Prokeš. Fotografie byly pořízeny převážně ve Staré čistírně odpadních vod v pražské Bubenči a divákovi přiblíží českou komunitu vyznavačů Steampunku. Výstava potrvá do 30. května a je přístupná vždy v časech otevírací doby kavárny. Více na www.bartfood.eu. (dap)

Související články

 

 
Kultura dnes


Punkový Ples Po 8mé

Hudba / taneční zábava / punkový ples - punk - ska - celtic punk
Střelnice Tábor
23.03.2019 - 24.03.2019 od 18:33 hod.
vícedenní akce

 

Ddětská burza jaro/léto

Ostatní / setkání / dětská burza
Kulturní dům Veselí nad Lužnicí
23.03.2019 od 09:00 hod.

 

Sýrový rakletovací večer

Ostatní / setkání / ochutnávka
Kulturní dům Veselí nad Lužnicí
23.03.2019 od 19:00 hod.

 

Karneval

Pro děti
Spektrum Sezimovo Ústí
23.03.2019 od 15:00 hod.