PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Tipy pro babí léto

Tipy pro babí léto

Neděle, 14.09.2014 / móda

 

Teploty postupně padají dolů a ranní chladné počasí dává najevo, že létu a teplým večerům je konec. I když přichází studenější část roku, tak se slunce zase tak lehce nevzdává a během září dokáže párkrát ještě ukázat svoji sílu. Jak se do proměnlivého počasí obléct?

Vzory
Nemusíte se hned oblékat do černé a šedivé, jakmile teploty spadnou k nižším hodnotám. Trend vzorů a barev zůstává i nadále. Geometrické tvary, květinové vzory, potisky - ještě je úplně neschovávejte. Noste dál, co vás baví. I když na podzim raději nosíme tlumenější barvy, neznamená to, že se budeme pul roku schovávat pod tmavými svršky. Zkuste třeba trendy cihlovou barvu, temnou modř nebo smaragdově zelenou!

Punčochy, šátky, svetry
Neuklízejte letní šaty na dno skříně. V září je ještě využijete. V kombinaci s punčochami, které můžete během dne kdykoliv sundat. Nezapomeňte na svetříky či šátky. I když ho cestou z práce poneste v ruce a na dně kabelky budete lovit sluneční brýle, tak se vám v klimatizované kanceláři rozhodně neztratí. Outfit doplňte šátkem a nebojte se barev!

Kabát
Kabáty k podzimu patří. Jsou elegantní a trendy a když to jde, nejlepší look mají, když je máte ležérně rozepnuté. Absolutní must have kouskem babího léta je kápě! Hodí se k šatům i kalhotám. Díky velké kapuci se snadno zahalíte před okolím a budete vypadat skoro mysticky.

Kotníková obuv
Na sandály už je zima a baleríny vypadají k některým podzimním kabátům dost divně. Co si tedy obout, když nevíte, kdy udeří bouřka či se nepřežene přeháňka, nebo naopak zda nebude slunečné odpoledne? Nejvíc se teď nosí kotníčkové boty na podpatku. Ale pozor! Jedině s originálním vzorem, který může být různě vykrajovaný a vyřezaný. Noha tak může stále dýchat, ale už je přece jen více v teple.

  Foto: weheartit.com


Fotografie


Autor: Kamila Kosová


Související články

 

 
Kultura dnes


podzimní burza 2020

Ostatní / burza
Kulturní dům Veselí nad Lužnicí
26.09.2020 od 09:00 hod.

 

Pirates of the pubs + Paul Hensaw (UK)

Hudba / koncert / celtic punk
MC fabrika
26.09.2020 od 19:00 hod.

 

Skardu G

Hudba / koncert
Komiks club
26.09.2020 od 18:00 hod.

 

Trousíme se na Kleť

Ostatní / výlet
parkoviště-kleť
26.09.2020 od 09:00 hod.