PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Návrhářka Manon Black představila v Cafe Hostel novou kolekci erotického prádla

Návrhářka Manon Black představila v Cafe Hostel novou kolekci erotického prádla

Čtvrtek, 15.11.2018 / fotoreport + článek

 

Na konci října se konala v Cafe Hostel první Manon Black Night. Svým zaměřením se jednalo v Českých Budějovicích o poměrně unikátní party. Šlo totiž o prezentaci nové kolekce erotického prádla z dílny módní návrhářky Terezy Dohnalové, známé pod uměleckým jménem Manon Black. 

Manon se nezaměřuje pouze na prádlo, její záběr je skutečně široký a ve světě módy není žádným nováčkem. Tento večer ale hrála hlavní roli černá barva a její použití na co nejmenším množství látky, šňůrek a krajky které na sebe modelky oblékly.

Celou kolekci měli lidé možnost vidět už o týden dříve v Praze na prestižním Prague Fetish Weekendu. Ale protože Manon se svým ateliérem působí především v Českých Budějovicích, rozhodla se uspořádat menší, značně komornější akci v podobném duchu i doma.

Pozvání přijali i další zajímavé osobnosti a lokální umělci. Potkat jste se tak mohli například s fotografkou Karolínou Ryvolovou a pokochat se výstavou jejích fotografií. Karolína je známá především svými nadpozemskými fantasy portréty a za svá díla získala již řadu prestižních ocenění. Fotí převážně v exteriéru a z jejích fotek doslova dýchají emoce a tajemná atmosféra.

Celý program zahájila se svojí light show tanečnice, která si říká Neira Lohikäärme. Ta nejčastěji tančívá v záři ohňů, ale pro tentokrát se museli diváci spokojit se světelnými rekvizitami, protože oheň nutně potřebuje více prostoru. Zklamaní však z té podívané rozhodně být nemuseli a hlasitě ocenili právě to, jak si Neira s nedostatkem místa poradila. Prostě improvizovala a improvizovala skvěle.

Další na programu se představila profesionální burlesque talečnice Yassmine de Mortifére. Její Alien show byla svižná, žhavá a mile vtipná.

Samotná přehlídka pak program uzavřela. Modelky se nenechaly rozhodit chladem ani deštěm, do show se opřely s vervou a užily si ji ony i diváci.

Podle ohlasů se akce vydařila a hosté ocenili, že přes své zaměření žádné vystoupení nesklouzlo k vulgaritě a lascivnosti.

Po desáté hodině večerní už se zábava jen volně přesunula dovnitř, kde hrál DJ Bamboocha a lidé měli možnost popovídat si se všemi účinkujícími v příjemně komorní atmosféře.

Zdaleka ne vše bylo dokonalé a našly se i nedostatky především po technické stránce, na kterých je třeba do příště zapracovat, ale už na místě bylo jasné, že o podobné akce bude do budoucna v Českých Budějovicích zájem. Podle všeho nebyla Manon BLACK NIGHT zdaleka poslední a další party v podobném duchu ji budou v Budějovicích následovat.
 


Fotografie


Autor: Lee Lou


The Gangnails se po 10 letech vrátí do Orionu

Po více než deseti letech se v sobotu 4. února do táborského Orionu vrátí punk-rock´a´billy kapela The Gangnails. Pamětníci si vzpomenou na divoké koncerty z let 2006–2012, kdy právě v klubu Orion kapela pravidelně vystupovala. Od té doby došlo na drobné změny v sestavě a na konci roku 2020 vydání desky Rolling Tunes!, kde opět vystřihli osobitý energický mix punku, rockabilly a špinavého padesátkového rock’n’rollu. The Gangnails se za dvacet let své existence vypracovali v jednu z nejpopulárnějších žánrových kapel v ČR. Večer otevře ve 20 hodin rock´n´roll mlátička Garage Rattlesnakes z Klatov.Předprodej vstupenek je ZDE, na místě budou lístky za 200 Kč. Celková kapacita klubu je nastavena na 100 návstěvníků. FCB událost je ZDE. (ro)
 

Související články

 

 
Kultura dnes


Úvod do flamenca - taneční seminář

Ostatní / workshop / Taneční seminář
Taneční sál Čechova 1 České Budějovice
28.01.2023 od 10:00 hod.

 

Zaklínačský ples: Večírek u Vegelbudů

Hudba / jiný
Střelnice
28.01.2023 od 18:00 hod.

 

Winter hockey days 2023

Sport / hokej / turnaj hvězd i hobbíků
Kluziště Planá nad Lužnicí
28.01.2023 - 29.01.2023 od 08:00 hod.
vícedenní akce