PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


OLIVE SHOW: Spodní prádlo pod stromeček? Jak na to…

OLIVE SHOW: Spodní prádlo pod stromeček? Jak na to…

Pondělí, 10.12.2012 / článek

 

Vánoce jsou tady. Dnes se tedy v Olive Show zaměříme na nakupování dárků. Zpozornět by měli hlavně pánové. Pokud jste se rozhodli, že letos vaše partnerky nebo manželky rozbalí pod stromečkem krásné spodní prádlo, přinášíme vám pár tipů, jak při výběru „nešlápnout vedle“. Na rady jsme se zeptali odbornice na slovo vzaté – vedoucí táborského obchodu s luxusním spodním prádlem.

Co je dobré vědět při výběru prádla?
Před tím, než vyrazíte na nákup, je důležité zjistit 3 základní věci. Nejdříve se koukněte, jaký typ spodního prádla vaše drahá polovička preferuje. Podprsenka může být bez výztuže, s kosticí, nebo mít celo-vyztužený košíček. Dalším typem je push-up podprsenka. U kalhotek jsou pak v nabídce tanga, klasický střih nebo kalhotky s nohavičkou. Zásadní je samozřejmě velikost podprsenky. Snadno ji zjistíte ze spodního prádla, které má partnerka doma. Velikost je vždy označena číslem a písmenem. Číslo značí obvod hrudníku a písmeno velikost košíčku.
A třetím faktorem, který je potřeba při výběru zohlednit je styl prádla. Jestli vybrat krajkové, hladké nebo třeba kombinované.

Jak vybrat správnou barvu?
Pánové často nakupují spodní prádlo v barvě champagne, bílé a černé. Tím nelze nic pokazit. Jasně ale vede červená barva. Pokud zákazník hledá barvu jinou, je nejlépe se orientovat podle barevnosti oblečení partnerky.

Jaké jsou ceny spodního prádla?
Ceny kompletů kvalitního prádla, tedy podprsenky a kalhotek, se pohybují od 1000 do 1800 Kč. Při výběru prádla s krajkou je potřeba počítat i s částkou vyšší.

Je možná výměna?
Výměna nepadnoucího prádla je samozřejmě možná. Nesmí být ale nošené nebo poškozené.

Máte nějaké vtipné zážitky, zvláštní požadavky od pánů?
Zrovna minulý týden přišel pán, který sice věděl číslo podprsenky, ale nevěděl velikost kalhotek. Zeptal se mě tedy, jestli bych se mohla otočit…Źe by se podíval.

Děkuji za užitečné rady a našim čtenářům přeji šťastnou ruku při výběru!

Ilustrační foto: módní přehlídka Hany Zelenkové, 2011


Autor: Denisa Kajdová


Zemřela Aretha Franklin, královna soulu

 Ve věku 76 let zemřela po boji s rakovinou břišní slinivky královna soulu, zpěvačka Aretha Franklin. Americká legenda zemřela doma obklopena nejbližšími. Loučili se s ní v posledních dnech Bill Clinton a osobně Stevie Wonder. Její kariéru zdobí 18 cen Grammy, včetně té za celoživotní dílo, byla uvedena do Rock&rollová síně slávy a byla zařazena mezi nejlepší zpěváky všech dob ap. Nesmrtelné jsou hity jako Respect, I say a little prayer, You make me feel... a mnoho dalších.(dap)

Ten Volt Shock, syrový post punk v Táboře

V neděli 19. srpna od 20 hodin se v táborské pivnici U Lva koná koncert německé party Ten Volt Shock (X-Mist Records, Gunner Records). Kapela je na německé nezávislé hudební scéně aktivní už od roku 2000. Za tu dobu objelo post punkové trio nejen Evropu, ale i USA, Australii a Japonsko, kde hrálo po boku kapel jako například Obits, Chinese Stars, Melt Banana, A-Frames nebo Vaz. Dva členy Ten Volt Shock mohli letos v Táboře vidět návštěvníci FreeDimFestu s jejich tanečnějším a rockovejšim projektem Yass. Společně s baskytarou zní víc punkově a syrověji. Vstupné na koncert je dobrovolné. (pk)

Související články

 

 
Kultura dnes


Veselská ozvěna 2018 - Siempre Nuevo a Barbora Polášková

Hudba / koncert
Kostel sv. Štěpána Horní Bukovsko
18.08.2018 od 19:00 hod.

 

Justin Lavash (UK)

Hudba / koncert / folk - rock - soul - blues - jazz
Veselské pískovny
18.08.2018 od 20:00 hod.

 

Houpačka 2O18

Festival / charitativní-multižánrový festival
fotbalové hřiště
18.08.2018 - 19.08.2018 od 13:00 hod.
vícedenní akce

 

Ortel v písku

Hudba / Rock
Hradišťská 326, Písek(Areál bývalého pivovaru)
18.08.2018 od 18:00 hod.