PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


OLIVE SHOW: Spodní prádlo pod stromeček? Jak na to…

OLIVE SHOW: Spodní prádlo pod stromeček? Jak na to…

Pondělí, 10.12.2012 / článek

 

Vánoce jsou tady. Dnes se tedy v Olive Show zaměříme na nakupování dárků. Zpozornět by měli hlavně pánové. Pokud jste se rozhodli, že letos vaše partnerky nebo manželky rozbalí pod stromečkem krásné spodní prádlo, přinášíme vám pár tipů, jak při výběru „nešlápnout vedle“. Na rady jsme se zeptali odbornice na slovo vzaté – vedoucí táborského obchodu s luxusním spodním prádlem.

Co je dobré vědět při výběru prádla?
Před tím, než vyrazíte na nákup, je důležité zjistit 3 základní věci. Nejdříve se koukněte, jaký typ spodního prádla vaše drahá polovička preferuje. Podprsenka může být bez výztuže, s kosticí, nebo mít celo-vyztužený košíček. Dalším typem je push-up podprsenka. U kalhotek jsou pak v nabídce tanga, klasický střih nebo kalhotky s nohavičkou. Zásadní je samozřejmě velikost podprsenky. Snadno ji zjistíte ze spodního prádla, které má partnerka doma. Velikost je vždy označena číslem a písmenem. Číslo značí obvod hrudníku a písmeno velikost košíčku.
A třetím faktorem, který je potřeba při výběru zohlednit je styl prádla. Jestli vybrat krajkové, hladké nebo třeba kombinované.

Jak vybrat správnou barvu?
Pánové často nakupují spodní prádlo v barvě champagne, bílé a černé. Tím nelze nic pokazit. Jasně ale vede červená barva. Pokud zákazník hledá barvu jinou, je nejlépe se orientovat podle barevnosti oblečení partnerky.

Jaké jsou ceny spodního prádla?
Ceny kompletů kvalitního prádla, tedy podprsenky a kalhotek, se pohybují od 1000 do 1800 Kč. Při výběru prádla s krajkou je potřeba počítat i s částkou vyšší.

Je možná výměna?
Výměna nepadnoucího prádla je samozřejmě možná. Nesmí být ale nošené nebo poškozené.

Máte nějaké vtipné zážitky, zvláštní požadavky od pánů?
Zrovna minulý týden přišel pán, který sice věděl číslo podprsenky, ale nevěděl velikost kalhotek. Zeptal se mě tedy, jestli bych se mohla otočit…Źe by se podíval.

Děkuji za užitečné rady a našim čtenářům přeji šťastnou ruku při výběru!

Ilustrační foto: módní přehlídka Hany Zelenkové, 2011


Autor: Denisa Kajdová


SMUTÉNKA: Zemřel frontman The Pogues

 Ve věku 65 let zemřel po vleklé nemoci zpěvák a frontman irské celtic punkové kapely The Pogues, Shane MacGowan. Rok bojoval se zákeřnou encefalitidou. The Pogues, založení 1982, ve své hudbě snoubí irský folk, rock a punk. Byli a jsou tak inspirací pro mnoho dnešních skupin, například Dropkick Murphys, Flogging Molly, ale mnoho dalších, včetně českých. The Pogues mimo jiné nejvíce proslavila skladba Fairytale of New York, bez níž si mnozí, nejen Britové, ani Vánoce nedovedou představit. (dap) 

Související články

 

 

Vstupenkový systém BzucoKultura dnes


Nasvícení města Sezimovo Ústí - Janek Ledecký!

Ostatní / setkání
náměstí Tomáše Bati
01.12.2023 od 15:00 hod.

 

Straight

Hudba / dj / techno,tekno live
Paluba Soběslav
01.12.2023 - 02.12.2023 od 22:00 hod.
vícedenní akce

 

Sodoma Gomora

Hudba / koncert / horror rap
Hudební klub K2
01.12.2023 od 21:00 hod.

 

Večery S - ZAjiSTÉ, Kuba Lukáč, SPS Perchta

Hudba / koncert / folk, sbor
Divadlo U Kapličky, Husova 622/45, České Budějovice
01.12.2023 od 19:00 hod.