PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


OLIVE SHOW: Spodní prádlo pod stromeček? Jak na to…

OLIVE SHOW: Spodní prádlo pod stromeček? Jak na to…

Pondělí, 10.12.2012 / článek

 

Vánoce jsou tady. Dnes se tedy v Olive Show zaměříme na nakupování dárků. Zpozornět by měli hlavně pánové. Pokud jste se rozhodli, že letos vaše partnerky nebo manželky rozbalí pod stromečkem krásné spodní prádlo, přinášíme vám pár tipů, jak při výběru „nešlápnout vedle“. Na rady jsme se zeptali odbornice na slovo vzaté – vedoucí táborského obchodu s luxusním spodním prádlem.

Co je dobré vědět při výběru prádla?
Před tím, než vyrazíte na nákup, je důležité zjistit 3 základní věci. Nejdříve se koukněte, jaký typ spodního prádla vaše drahá polovička preferuje. Podprsenka může být bez výztuže, s kosticí, nebo mít celo-vyztužený košíček. Dalším typem je push-up podprsenka. U kalhotek jsou pak v nabídce tanga, klasický střih nebo kalhotky s nohavičkou. Zásadní je samozřejmě velikost podprsenky. Snadno ji zjistíte ze spodního prádla, které má partnerka doma. Velikost je vždy označena číslem a písmenem. Číslo značí obvod hrudníku a písmeno velikost košíčku.
A třetím faktorem, který je potřeba při výběru zohlednit je styl prádla. Jestli vybrat krajkové, hladké nebo třeba kombinované.

Jak vybrat správnou barvu?
Pánové často nakupují spodní prádlo v barvě champagne, bílé a černé. Tím nelze nic pokazit. Jasně ale vede červená barva. Pokud zákazník hledá barvu jinou, je nejlépe se orientovat podle barevnosti oblečení partnerky.

Jaké jsou ceny spodního prádla?
Ceny kompletů kvalitního prádla, tedy podprsenky a kalhotek, se pohybují od 1000 do 1800 Kč. Při výběru prádla s krajkou je potřeba počítat i s částkou vyšší.

Je možná výměna?
Výměna nepadnoucího prádla je samozřejmě možná. Nesmí být ale nošené nebo poškozené.

Máte nějaké vtipné zážitky, zvláštní požadavky od pánů?
Zrovna minulý týden přišel pán, který sice věděl číslo podprsenky, ale nevěděl velikost kalhotek. Zeptal se mě tedy, jestli bych se mohla otočit…Źe by se podíval.

Děkuji za užitečné rady a našim čtenářům přeji šťastnou ruku při výběru!

Ilustrační foto: módní přehlídka Hany Zelenkové, 2011


Autor: Denisa Kajdová