PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Nepostradatelná kabelka? Stylové psaníčko!

Nepostradatelná kabelka? Stylové psaníčko!

Sobota, 28.02.2015 / článek

 

 Krásné, malé, stylové. V poslední době velmi trendy a fashion. Nepřehlédnutelné na modních přehlídkách i v módních magazínech. Že je psaníčko vhodné jenom do společnosti? Dávno passé! Rozhlédněte se.

Právě jsem četla článek, že psaníčko je v létě zkrátka nepostradatelné. Ale podle mě ho můžete nosit od jara do zimy. V zimě ho slaďte se svým oversized kabátem. Dokonalost zaručena! Vyvětrejte ho. Vezměte ho do práce, na večírek, do společnosti i na nákupy!

Dneska psaníčko seženete v jakémkoli designu - malé, velké, barevné, jednobarevné, zdobené, kožené, látkové, s potiskem, s nápisem, se cvoky.....
.
Abych tu nevypichovala jen jeho přednosti a dokonalost, jednu malinkou vadu má. Návrháři si s nějakou praktičností hlavu nelámou. Zkrátka a dobře moc věcí se do něho nevejde. V kabelkách s sebou většinou taháme svou malou skromnou kancelář. Bez určitých věcí se neobejdeme. Pro mě je to mobil, papírové kapesníky, jelení lůj, propiska, diář, žvýkačky, peněženka, klíče, parfém, rtěnka...... 

Vyberte si to pravé! Do společnosti se nehodí jen tak nějaké. Mělo by být společenské a drobné. Zkrátka odpovídající úrovni akce, na kterou se chystáte. Vybírejte jednoduché tvary a barvy.   Naopak psaníčko na běžné nošení musí být hravé a barevné. Zde se fantazii meze nekladou. A hlavně - nemusíte přizpůsobovat barvu psaníčka odstínu celého outfitu. Nebojte se barev! Tuto sezonu frčí zlatá, stříbrná a bronzová.

Kabelka je naše pravá ruka. Někdy je ale dobré ji odložit, vytřídit a uklidit její obsah a pořídit si o něco lehčí alternativu. Psaníčko se pomalu ale jistě dostává nejenom do našich skříní.... ale i do našich srdcí.

Já se přiznám, že jich mám pět. Líbí se mi a mám je ráda. Někdy si je chodím i prohlížet. Ale ještě jsem neměla příležitost půlku z nich vytáhnout. Ale právě mi dochází, že žádnou příležitost vlastně nepotřebuji :) Napravím to, Slibuji!

Zdroj fotek: lindex.com, asos.com, riverisland.com


Fotografie


Autor: Kamila Kosová


V úterý 4. dubna se dožije 101 let herečka Alexandra Myšková

S herečkou Alexandrou Myškovou, která oslaví 4. dubna úctyhodné 101. narozeniny přineslo Kulturne.com rozhovor obsahující dvě videa  dobové fotografie. Následně i v prosinci nahrála intro ke skladbě Modlitba za mír, jelikož se s redaktorem Petrem Hejnou při zmíněném rozhovoru, vedeném místy v rozverné náladě, na brzké hudební spolupráci dohodli. Paní Sašu, jak ji přátelé říkají, je tedy možno vidět a slyšet ZDE. Na ČT1 v úterý 4. dubna od 21:05 hodin si nenechte ujít premiérové vysílání 13. komnaty Alexandry Myškové. (ph)
 

Související články

 

 
Kultura dnes


Dymytry & Hämatom CZtour 2023

Hudba / koncert
Hotel Palcát
01.04.2023 od 18:00 hod.

 

100 let tradic československé myslivosti

Výstava / 100 let tradic československé myslivosti
Lovecký zámek Ohrada
01.04.2023 - 30.07.2023
vícedenní akce

 

„České myslivosti zdar a škůdcům zmar!“ aneb Vhledy do české myslivecká historie a současnosti

Výstava / „České myslivosti zdar a škůdcům zmar!“ aneb Vhledy do české myslivecká historie a současnosti
Lovecký zámek Ohrada
01.04.2023 - 31.10.2023
vícedenní akce

 

Voda? Voda!

Výstava / Voda? Voda!
Lovecký zámek Ohrada
01.04.2023 - 22.06.2023
vícedenní akce