PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Písecký funkový večírek s Monkey Business se vydařil. Těšme se na novou desku

Písecký funkový večírek s Monkey Business se vydařil. Těšme se na novou desku

Pátek, 03.05.2024 / fotoreport + článek

 

Písecká funková noc se vydařila. A to jak pořadateli, kterým bylo Centrum kultury města Písek, majícím dozajista dobrý pocit z plného kulturáku, tak publiku, jež noc pod náloží energické muziky večer protančilo, tak samozřejmě i kapele Monkey Business.

Skupina přijela do královského města nad Otavou v pátek 12. dubna. Letitou sestavu tvoří krom duchovního vůdce souboru, kterým je klávesista, skladatel a producent Roman Holý, jeho další souputníci - zpěvák a od přírody živelný showman Matěj Ruppert, kytarista Oldřich Krejčoves a klávesista, skladatel a herec Ondřej Brousek. Od roku 2017 nahradila Tonyu Graves zpěvačka Tereza Černochová, rytmiku zastupují bubeník Martin Houdek a baskytarista Pavel Mrázek.

Monkey Business opět dokázali, že ceny typu Anděl, jež dodají křídla rovná těm od Red Bullu, jsou u „Mankáčů“ plně zasloužené a jejich světové úrovni plně konkurující repertoár s perfektním zvukem má své jedinečné místo na naší hudební scéně. Navíc v září kapela vydá nové album, plně v jazyce tom rodném českém. Takže nezbývá, než se těšit! 


Fotografie


Autor: Petr Hejna, foto Václav Turek