PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Eva Vychodilová přivezla do Tábora nejen svoje kouzelné tkaničky, ale i povídkovou sbírku pro dospělé

Eva Vychodilová přivezla do Tábora nejen svoje kouzelné tkaničky, ale i povídkovou sbírku pro dospělé

Neděle, 12.11.2023 / fotoreport + článek

 

Eva Vychodilová se do povědomí čtenářů dostala už svojí dětskou knížkou Kouzelné tkaničky, kterou vydalo nakladatelství Host. V letošním roce přišla poprvé s knížkou pro dospělé, v níž ukazuje mnoho tváří lásky – partnerské, milenecké, rodičovské – pestrou škálu mezilidských vztahů a jejich nejrůznější, více či méně tragické proměny a staví své hrdiny do nelehkých situací, jimž jsou chtě nechtě nuceny čelit. Právě s touto knížkou, sbírkou s velmi výmluvným názvem „Někdy je potřeba prohodit role“ navštívila táborskou knihovnu, aby ji představila místním čtenářům bažících po nových příbězích.

Samozřejmě ani autorčiny knížky pro děti nezůstaly opomenuty, protože ty jsou základním stavebním kamenem její tvorby a ty v odpoledním programu představila místním dětem, které navíc naučila vázat skautské uzly a provedla je svým vlastním, kouzelným a velmi barevným světem pohádek, víl a klekánic. No a večer už patřil dospělým, kteří mají zase svoje trable, soužení a lásky. I pro ně má ve svých knížkách Eva Vychodilová místo, i pro ně má ve svých příbězích připravenou dobrou radu.


Fotografie


Autor: Wendy Šimotová


Téma: Literatura

Bubeník legendárních Deep Purple Ian Paice míří do Písku

Koncert bubeníka legendárních Deep Purple se uskuteční ve středu 6. prosince. Ian Paice, člen kapely Deep Purple, společně s kapelou PURPENDICULAR přijede do KD Písek a přiveze program největších hitů slavných Deep Purple. Koncert je jednou z mála příležitostí vidět opravdovou legendu z bezprostřední blízkosti a přímo ucítit dotek rockové historie. Vstupné v předprodeji na volné stání je 890 Kč, na místě 1 000 Kč, VIP sezení v předprodeji 1 000 Kč, na místě 1 200 Kč.

Související články

 

 

Vstupenkový systém BzucoKultura dnes


Čertovské rejdění

Pro děti
náměstí Tomáše Bati
05.12.2023 od 16:00 hod.

 

všechny báječný věci

Divadlo / monodrama
Kulturní dům Veselí nad Lužnicí
05.12.2023 od 19:00 hod.