PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Táborská plovárna se promění v Karibik. Podávat se bude třtinový rum

Táborská plovárna se promění v Karibik. Podávat se bude třtinový rum

Středa, 15.06.2022 / článek

 

Unikátní oslava třtinových rumů ze všech koutů světa, Rumový festival, se uskuteční v sobotu 18. června od 13 do 21 hodin na táborské Sokolské plovárne. Na zábavně vzdělávací akci bude možnost setkat se s odborníky rumového světa, ochutnat několik desítek nejkvalitnějších rumů za nižší, výstavní ceny. Nebudou chybět ani koktejly, doutníky, čokoláda a doprovodný program.  

"Návštěvníky čekají ochutnávky rumů, míchaných koktejlů, odborné/vzdělávací semináře a prezentace nejlepších českých rumových ambasadorů. Budou mit možnost i zakoupit láhve za výhodné ceny. Rumoví znalci provedou cestou rumu až po jeho uskladnění a třeba poradí, jak rum párovat s doutníky, jak jej konzumovat, jak k němu vonět. Vysvětlí jak probíhá staření rumu a další," říká za pořadatele Magdal Martinková. 

Koktejly budou míchat nejlepší barmani (například z místního AUX baru) a pro řidiče je připraveno několik novinek kvalitnich limonád. Studio 6dance s Hankou Stehlíkovou si pro návštěvníky připravilo tančírny latinských tanců. Místní výrobna čokoládových dobrot BonBon si připravila pro tuto akci speciální čtyři druhy rumových pralinek. Nebudou chybět tematická jídla z foodtrucků, např. Mexicali food truck a Garage Food Truck, Garage Coffee. Pro prvních 250 online zakoupených vstupenek bude u vstupu připraven welcome drink. 

"Dále máme připraveny originální festivalové degustační skleničky s logem našeho festivalu, jež si budou moci návštěvníci na zálohu půjčit," doplnila Martinková. 

Vstupné na akci je 350 korun. Vstupenky jsou k sehnání například na https://www.festival-vina.cz/akce/rumovy-festival-2022#/


Autor: David Peltán

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


autíčko, kam se podíváš

Výstava / sběratelská výstava
Kulturní dům Veselí nad Lužnicí
30.06.2022 - 15.09.2022 od 18:00 hod.
vícedenní akce

 

autíčko, kam se podíváš

Výstava / sběratelská výstava
Kulturní dům Veselí nad Lužnicí
30.06.2022 - 15.09.2022 od 18:00 hod.
vícedenní akce

 

Michal Horák

Hudba / koncert
Dům kultury Milevsko - amfiteátr
30.06.2022 od 20:00 hod.