PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Katastr představili desku Hausnumero a stali se nejsledovanějším přenosem táborského divadla

Katastr představili desku Hausnumero a stali se nejsledovanějším přenosem táborského divadla

Čtvrtek, 01.04.2021 / fotoreport + článek

 

Táborské duo Katastr, které tvoří kytarista a klávesista Patrik Kučera (ex C) a bubeník Jan Svačina (Please the trees), vystoupilo v rámci online přenosů na krásné scéně táborského Divadla Oskara Nedbala. Podle divadla a počítadla Facebooku šlo o zatím nejúspěšnější přenos. Zhlédly ho doposud skoro tři tisíce diváků. Katastr při koncertě představil skladby z nového alba Hausnumero.

Desku o pěti kouscích najdete k poslechu ZDE. Duo nahrálo album u Amáka (ex Sunshine) ve studiu Golden Hive Digital Studio Prague. O design desky se postaral bývalý bubeník "Céček" Tomáš Bílý. Hudebně se ponoříte do vln elektronické, experimentální, ambientní hudby se snovým nádechem. Pro milovníky skupin jako Yello či Kraftwerk povinná záležitost.    

V dubnu je na programu Divadla Oskara Nedbala vernisáž výstavy Sítě malíře Davida Kolovratníka s hudebním doprovodem dua Bavor a Kolor, koncert houslisty Václava Peloucha a klavíristy Adama Závodského, vystoupení žáků Základní umělecké školy Sezimovo Ústí a povídání architekta Martina Krause s Jitkou a Lenkou Vandrovcovými z Husitského muzea Tábor o stavební historii divadelních budov.

Živé přenosy jsou ke zhlédnutí na Facebooku divadla vždy od 19 hodin a jsou veřejně přístupné všem divákům, ať už disponují facebookovým profilem či nikoliv. Celý záznam je vždy také možné vidět zpětně na YouTube kanálu divadla.

Ačkoliv jsou přenosy zdarma, umělce mohou diváci podpořit koupí e-vstupenky v hodnotě 200 Kč. Vstupenky na jednotlivé události lze zakoupit na www.divadlotabor.cz/program.

Foto: Michal Moravec
Text: David Peltán


Fotografie


Autor: Michal Moravec, text David Peltán

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 

Vstupenkový systém BzucoKultura dnes


Deskovky s Michalem na Pražském Sídlišti

Pro děti / deskové hry v knihovně
pobočka knihovny Pražské Sídliště, Zborovská 2696, 390 03 Tábor
12.06.2024 od 15:30 hod.

 

novinky pro řidiče

Ostatní / setkání / přednáška
Kulturní dům Veselí nad Lužnicí
12.06.2024 od 10:00 hod.

 

Zachráníš mě? - Sportovní odpoledne se sestřičkami

Pro děti / a dospělé - soutěže - hry - opékání
Zahrada Střední zdravotnické školy
12.06.2024 od 15:30 hod.