PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Footfest se připojil k dalším festivalům. Pokračovat bude až v roce 2021

Footfest se připojil k dalším festivalům. Pokračovat bude až v roce 2021

Čtvrtek, 21.05.2020 / článek

 

16. ročník festivalu Footfest v Želci u Tábora, který snoubil kulturní vyžití s turnajem v malé kopané a měl se konat 17. až 18. července, se neuskuteční. Pořadatelé ho kvůli stále trvající koronavirové situaci přesunuli na rok 2021. 

"S politováním oznamujeme, že letošní ročník Footfestu neproběhne. Do poslední chvíle jsme všichni věřili a těšili jsme se stejně jako vy, že pro vás připravíme další skvělý letní festival. Bohužel, vzhledem k aktuálnímu dění, se v Želči sejdeme až v roce 2021," píše za pořadatele Nina Cibulková.  

Na festivalu měly vystoupit například kapely Tři sestry, Poletíme?, Anna K., Monkey Business, Nazareth, UDG, Doga, Trautenberk, Hentai Corporation, Skyline či Mňága a Žďorp.   

"Prosíme, pokud je to ve vašich možnostech, ponechejte si již zakoupené vstupenky, které budou platné v příštím roce. Vyjádříte tak obrovskou podporu organizátorům, kteří již vložili do příprav mnoho energie a úsilí," žádají podobně jako ostatní festivaly a kulturní akce pořadatelé.

Předpokládaný termín 16. ročníku Footfestu v Želči je 16. a 17. července 2021. V případě dotazů ohledně nutné refundace pište na produkce@footfest.cz.


Autor: - dap -