PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Druhý ročník Pivní Kamenice představil 60 druhů piv. Zahráli Poletíme? i Trautenberk

Druhý ročník Pivní Kamenice představil 60 druhů piv. Zahráli Poletíme? i Trautenberk

Pátek, 20.09.2019 / fotoreport + článek

 

V pivovaru v Kamenici nad Lipou se 6. a 7.září konal druhý ročník Pivní Kamenice. Deset pivovarů představilo 60 druhů piv a k tomu zahrály kapely. Vedle domácího pivovaru se představil pivovar Želiv, Popelín, Kozlíček, Český Rudolec a jiné.  

V pátek zahrála Olga Lounová, Totální nasazení, Poletíme? a Tlustá Berta. V sobotu se brány otevřely v 11 hodin a Řečická kapela hrála příchozím do dešte. YOYO band je známá kapela, a tak se začal areál pomalu naplňovat. Skupiny Anima, Brutální jahoda a Pekař postupně zvedli publiku náladu a také přestalo pršet. Přestávky vyplnily klasické pivní soutěže - štafetové pití piva na rychlost, držení tupláku piva v jedné ruce před tělem a vyhodnocení nejlepšího piva.

K jídlu se tradičně pekl býk. Postupně přestalo být světlo vidět a všichni už čekali na jemnostpána Trautenberka. Sojka tam ještě radostně rozkecala, že bude mít zpoždění, ale všichni na ní prděli, na užvaněnou žalobnici. Jemnostpán to rozbalil a s hůlkou v ruce a buřinkou na hlavě předvedl pořádný špacír. Budeme se těšit na třetí ročník. 


Fotografie


Autor: Miloslav Kusbach

Smuténka: Zemřel člen Monty Pythonů Terry Jones

Světem letí blesková zpráva. Zubatá si přišla pro herce, komika, režiséra a člena Monty Pythonů Terryho Jonese. Zemřel ve věku 77 let, od roku 2016 bojoval s demencí. Jones spolurežíroval filmy Monty Python a Svatý Grál, Monty Python: Život Briana a Smysl života. Krom toho se věnoval tvorbě dokumentárních filmů, seriálům (Mladá Indiana Jones),napsal i bezmála 20 knih pro děti. (dap) 

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Seminář grafologie pro pokročilé

Ostatní / workshop
Dům kultury Milevsko
23.01.2020 od 17:00 hod.

 

Bratři Ebenové

Hudba / koncert
Divadlo Fráni Šrámka
23.01.2020 od 19:00 hod.

 

Jaroslav Chobot, Eva Šenkyříková - Písmo AYA

Výstava / obrazy, objekty, fotografie
Galerie U Radnice
23.01.2020 - 20.03.2020 od 10:00 hod.
vícedenní akce