PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Bittová, Dusilová a Načeva naplnily budějovické publikum energií

Bittová, Dusilová a Načeva naplnily budějovické publikum energií

Čtvrtek, 29.11.2018 / fotoreport

 

V pátek 23. listopadu do Českých Budějovic zavítalo trio Bittová-Dusilová-Načeva. Budějovický KD Vltava byl první zastávkou dlouho očekávaného turné Spolu, navazujícího na čtyři úspěšné loňské koncerty. Výkony dam asi netřeba komentovat. Faktu, že patří mezi nejzajímavější osobnosti české hudební scény, dostály a plný sál návštěvníků obdařily meditativním přívalem ženské energie.

Pokud jste budějovický koncert nestihli a o tento unikátní (vzhledem k tomu, že Iva Bittová odjíždí do Ameriky se další pokračování projektu minimálně rok neuskuteční) zážitek nechcete přijít, můžete ještě navštívit zbylý koncert v Jablonci nad Nisou,  kde vystoupí v Eurocentru 30. listopadu od 19.30 hodin. 
 


Fotografie


Autor: František Ciml, Jana Škrabánková





SMUTÉNKA: Zemřel herec a prezident MFF Karlovy Vary Jiří Bartoška

Ve věku 78 let dnes 8. května zemřel přední český herec, dabér a prezident MFF Karlovy Vary Jiří Bartoška. Držitel dvou Českých lvů, český Delon, lev salónů, vášnivý kuřák, ale hlavně rovný muž, demokrat s charismatickým hlasem, milující manžel a otec od rodiny. Z nepočtu skvělých divadelních a filmových rolí těžké vybrat, a tak si dnes na počest něco hezkého pusťte. Děkujeme, mistře! (dap)

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 

Vstupenkový systém Bzuco



Kultura dnes


Queenshow

Hudba / koncert / rock
Hotel Palcát
09.05.2025 od 19:00 hod.

 

Tactical Breakz event vol. 7

Hudba / dj / dnb
The Gallery
09.05.2025 od 21:00 hod.

 

Afterspoon + Stella Navis + Refýž

Hudba / koncert / grunge - post punk - alternative
Rockle
09.05.2025 od 19:00 hod.

 

Večer s Davidem Lynchem

Kino / film
Výměník1
09.05.2025 od 19:30 hod.