PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Roger Waters slibuje velkolepou show. Pecky od Pink Floyd budou znít i v Praze

Roger Waters slibuje velkolepou show. Pecky od Pink Floyd budou znít i v Praze

Neděle, 08.10.2017 / článek

 

Kreativní génius Pink Floyd, Roger Waters, se vrací do Prahy s novým programem, který obsahuje novinky, skladby ze sólových alb, ale samozřejmě i klasické skladby legendární kapely. V ČR vystoupí 27. dubna 2018.

Roger Waters v rámci programu Us + Them představí nejdůležitější skladby ze svého průkopnického díla - písně z nejúspěšnějších alb Pink Floyd (Wish You Were Here, The Wall, Animals, Dark Side of the Moon) spolu se skladbami z jeho kritikou nadšeně přijatého nového alba “Is This the Life We Really Want?”. Turné je pojmenováno podle skladby „Us And Them“ z roku 1974, z alba Pink Floyd The Dark Side of the Moon. To se pyšní mnohamilionovými prodeji po celém světě.

„Na turné představíme zcela novou show,“ řekl Roger Waters. „Bude to směs skladeb z mé dlouhé hudební kariéry, písničky z období s Pink Floyd a některé mé nové věcí. Pravděpodobně 80 procent z toho bude starý materiál a 20 pak nový, ale vše bude spojeno obecným tématem. Bude to skvělá show, to vám slibuji. Bude to velkolepé, tak jako v případě všech mých předešlých show."

Legendární živá vystoupení Rogera Waterse jsou proslulá - jsou hlubokým zážitkem pro všechny smysly se špičkovou a nejmodernější vizuální produkci a úchvatným kvadrofonním zvukem. Toto nové turné slibuje, že nebude v tomto ohledu výjimkou, že se stane inspirujícím diváckým zážitkem po mnoha měsících pečlivého plánování a vizionářské práce tvůrců a že svým působivým provedením vezme publikum na úchvatnou hudební pouť.

Turné Rogera Waterse Us+Them je prvním evropským koncertním turné od úspěšného The Wall Live (2010-2013), které se v roce 2013 zastavilo i v České republice. Celkem 219 vyprodaných koncertů turné navštívily více než čtyři miliony fanoušků po celém světě a turné dosáhlo nejvyšších hrubých příjmů v historii.
 
V pražské 
O2 areně zahraje Waters 27. dubna. Vstupenky jsou v předprodeji v síti Ticketportal a cenově se pohybují od 1590 do 2590 korun. 


Autor: - i, dap -