PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Soutěž o 20 volných vstupů na zahájení Táborského festivalu vína 2017

Soutěž o 20 volných vstupů na zahájení Táborského festivalu vína 2017

Středa, 08.02.2017 / soutěž

 

Naprosto unikátním koštem vín z celého světa bude slavnostně zahájen 9. ročník Táborského festivalu vína 2017. Pod jednou střechou velkého sálu Hotelu Palcát budete mít jedinečnou možnost ochutnat špičková vína z celého světa od malých a velkých vinařů. Slavnostní zahájení se koná 11. března 2017.

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA!Více o akci a program se dozvíte na stránkách www.festival-vina.cz a nebo na události ZDE
 
S Kulturne.com soutěžíme o 20 volných vstupů. A jak vyhrát? Stačí správně odpovědět na následující otázku a mít štěstí při losování.

Na velkém koštu Táborského festivalu vína ochutnáte od malých i velkých vinařů vína z celého světa během jediného večera, a to díky které firmě?

Poradíme, že správnou odpověď naleznete na stránkách festivalu ZDE a nebo na události ZDE

Své odpovědi zasílejte až do 5.3.2017 na e-mail soutez@kulturne.com, do předmětu zadejte Festival Vína 2017-01 a nezapomeňte uvést kontaktní údaje pro případ výhry. Přejeme hodně štěstí!

-----------------------------------------------------------------------------

Správná odpověď:
Global Wines

Výherci po dvou vstupech: 

Jakub Kratzer, Kateřina Krejčová, Petra Trojanová, Tereza Němcová, Lukáš Irsa, Barbora Jůzová, Milan Řežábek, Eliška Márovcová, Vladimír Průcha, Radka Nováková, Václav Kořený, Aleš Senko, Jana Válková, Olga Hollerová, Pavel Černý, Michaela Blehová, Jaroslava Vondrášková, Jiří Štecher, Petra Psotová a Jitka Říhová

Autor: - i -

Zemřel soulový zpěvák Charles Bradley

 Ve věku 68 let podlehl rakovině žaludku a jater soulový a funkový zpěvák, "vřeštící orel soulu" Charles Bradley. Stalo se tak v sobotu 23. září. V minulosti vystupoval pod přezdívkou Black Velvet a imitoval dlouhá léta Jamese Browna, který mu imponoval. Až v šedesáti letech se začal více prosazovat a stal se držitelem ceny Emmy. (dap)

Hilary Binder se vrací s Polemicou

Ve středu 27. září se po roce do Tábora vrátí Hilary Binder (ex Sabot) se svojí kapelou Polemica. Ve čtyřčlenné kapele Hillary vyměnila bicí za mikrofon a obklopila se zkušenými muzikanty z okolí svého aktuálního bydliště v Itálii. Tentokrát se koncert koná přímo na Žižkově náměstí v Táboře, v případě deště pak v music clubu Orion. Večer otevře českobudějovická kytarovka Sýček ze stáje NAAB. Koncert začne ve 20 hodin a končit se bude ve 22, vstupné je 100 Kč. Více ZDE. (ro)

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Shylock s milanem kňažkem

Divadlo / monodrama
Divadlo Oskara Nedbala Tábor
25.09.2017 od 19:00 hod.

 

ishorts

Kino / film / pásmo krátkých filmů
Kulturní dům Veselí nad Lužnicí
25.09.2017 od 20:00 hod.

 

Shylock (Milan Kňažko)

Divadlo / drama / monodrama
DON Tábor
25.09.2017 od 19:00 hod.