PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Michajlov


Hudba / koncert / rap
Město: České Budějovice

Datum: 31.03.2023 od 21:00 hod.

Místo: K2

 
 

 Michajlov, vlastním jménem Michal Michajlov (* 1991, Kerecki, Ukrajina), je ukrajinský česky rapující rapper a jedna z výrazných postav současného brněnského hiphopu. Narodil se na Ukrajině a ve 12 letech se přestěhoval za matkou do Brna, která se sem přestěhovala kvůli práci o tři roky dříve. Vyučil se automechanikem, před prosazením se v rapu pracoval v autoservisu.

SUPPORT:
Non Limit crew vznikla v roce 2006 a postupem času se transformovala v československé uskupení. Mají venku čerstvé a nadupané album s názvem #N, o kterém se dá říct, že je jejich debutové.

V aktuálním složení Korboot, Derek.NISK, Kofuno a dj Nexxx, vám vezou poctivej rap a jsou připraveni zapálit jakoukoliv akci a jakejkoliv klub.SMUTÉNKA: Zemřel frontman The Pogues

 Ve věku 65 let zemřel po vleklé nemoci zpěvák a frontman irské celtic punkové kapely The Pogues, Shane MacGowan. Rok bojoval se zákeřnou encefalitidou. The Pogues, založení 1982, ve své hudbě snoubí irský folk, rock a punk. Byli a jsou tak inspirací pro mnoho dnešních skupin, například Dropkick Murphys, Flogging Molly, ale mnoho dalších, včetně českých. The Pogues mimo jiné nejvíce proslavila skladba Fairytale of New York, bez níž si mnozí, nejen Britové, ani Vánoce nedovedou představit. (dap) 

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 

Vstupenkový systém BzucoKultura dnes


Michal Horák - Ideální čas na turné

Hudba / koncert
Divadelní klub Ántré Horní Brána, ulice Horní 2
01.12.2023 od 20:00 hod.

 

 

SVĚTLOMAT

Hudba / koncert / rock - blues - funk - punk
Kamenáč music art pub
01.12.2023

 

Nasvícení města Sezimovo Ústí - Janek Ledecký!

Ostatní / setkání
náměstí Tomáše Bati
01.12.2023 od 15:00 hod.