PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Lady Oskar - C. Magnier, M. Guillaume, J. Franco - zrušeno


Divadlo / komedie
Město: Český Krumlov

Datum: 19.03.2020 od 19:30 hod.

Místo: Městské divadlo Český Krumlov

Cena: 500 Kč

 
 

Kdo by neznal Oskara, kultovní filmovou komedii, jeden ze skvostů ve filmografii Louise de Funése! Film byl natočen dle velmi úspěšné francouzské divadelní hry, která posloužila jako předloha i pro současnou komedii Lady Oskar, tedy modernizovanou verzi, která tentokrát dává velkou hereckou příležitost v hlavní roli ženě – komičce.

Po podnikateli Bertrandovi tedy nyní přichází Clara Barnier, stejně rázná podnikatelka, matka, šéfová i manželka, jíž nic na světě nezlomí… kromě její vlastní rodiny!

V hlavních rolích: JANA PAULOVÁ, LADISLAV HAMPL, DAVID SUCHAŘÍPA, JAN KŘÍŽ a další
Vděčné výzvy, kterou nabízí hlavní role, se chopí jedna z nejpopulárnějších komediálních hereček u nás Jana Paulová, pro níž se Lady Oskar stane režijním debutem.


Více o akci Lady Oskar - C. Magnier, M. Guillaume, J. Franco - zrušeno na webu akce


e-mail na pořadatele: vstupenky@divadlock.cz
SMUTÉNKA: Zemřel skladatel Krzysztof Penderecki

Do hudebního nebe odešla v neděli 29. března další legenda, ve věku 86 let po dlouhé, vážné nemoci zemřel skladatel Krzysztof Penderecki. Polský hudebník patřil k nejuznávanějším skladatelům na světě. Pendereckého proslavily velké orchestrální skladby i opery, neotřelých, avantgardních kompozic. Skládal rovněž filmovou hudbu, a to například k filmům Vymítač ďábla Williama Friedkina, osvícení Stanley Kubricka či Zběsilost v srdci od Davida Lynche. Za svou hudbu získal čtyři ocenění Grammy. (dap) 

Mohlo by se vám zamlouvat