PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Lenka Dusilová, Beata Hlavenková, Dorka Bárová


Hudba / koncert
Město: Krásetín

Datum: 09.09.2017 od 17:00 hod.

Místo: Hostinec U Kuchařů

 
 

 Lenka Dusilová se k nám s láskou a otevřeným srdcem vrací, na což jsme náležitě hrdí a za což jí i všem posluchačům děkujeme! A je zas se na co těšit! Lenka své fanoušky i hudební kritiky stále překvapuje. Na náležitě oceněné album z roku 2011 Baromantika (Lenka získala cenu Anděl v kategorii Zpěvačka roku) a Live at Café v lese z roku 2013 (taktéž oceněno Andělem) navazuje nové a svěží album V hodině smrti. Projev Lenky Dusilové se stále vyvíjí, má myšlenku a hloubku, vlastní jazyk, zvuk a duši. „Lenka si už dlouho dělá muziku po svém tak, jak ji cítí, a to, že ví, že je na správné cestě, dokládají její desky. Najít mezi nimi špatnou by se vám nepodařilo. Na takové nemá Lenka čas. Ty nenahrává.“ (http://musicserver.cz/). Společně s Baromantikou vznikl nevšední hudební projekt, ve kterém se i jiní soběstační a svébytní hudebníci mají možnost propojit a projevit, jsou spoluautory i spolutvůrci.

Na krasetínský dvůr tedy podruhé zavítá Beata Hlavenková, špičková klavíristka, skladatelka a zpěvačka, která je jednou z vůdčích osobností české jazzové a alternativní hudební scény.

Dalším hostujícím je Dorka Bárová z Tara Fuki, violoncellistka, kterou jste v Krasetíně měli možnost slyšet před několika lety. A tak si nenechte ujít tento magický zážitek tří hudebních mistryň!