PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


SeeBooZ + Hanakuso / Japonsko


Hudba / koncert / psychadellic shoegaze - post rock - neofolk
Město: Strakonice

Datum: 15.06.2017 od 19:30 hod.

Místo: Espresso Barmeo

 
 

 Pecha Kucha Night vznikla v Japonsku, tak tu pro vás máme pár Japonců. Den předtím, než v pátek 16.6. vypukne PKN#2 se stavte na náměstí v Barmeu na čtvrteční koncert, jakej ve Strakonicích zase hned tak nebude!

Krása je nedokonalá, nestálá a neúplná...

SeeBooZ – temný psychedelický shoegaze, syrový patos, bouřlivý sentiment. Japonský mistři špinavý melancholie. Přes pět let spolu, za sebou hodně divoký zářezy - Yoshio (ex. Conga Fury, Speed!!Noise!!Hell!!, Wall of Trash), Seki (Stad Filer, Zennkuna, Alpacas), Hedora (Deevooz). Album SeeBooZ to take a turn for the better najdeš tady: https://soundcloud.com/sadaokashinya

Hanakuso - nářev a španělka. Tenhle japonskej songwriter, kterej během svýho setu vypotí víc, než váží, posouvá hranice lidských možností hraní v jednom o pořádnej kus dál.
https://www.youtube.com/watch?v=xSlxIBZMq8YNávštěva gotického sálu Husitského muzea je do 28. října zdarma

Za několik dní dojde k uzavření gotického sálu staré táborské radnice. Ta se chystá na rozsáhlou rekonstrukci, která potrvá až do poloviny roku 2020. Husitské muzeum v Táboře proto nabízí do neděle 28. října, kdy provoz muzea končí, prohlídku gotického sálu návštěvníkům zdarma. Ti budou mít například poslední šanci prohlédnout si mimo jiné závěrečnou studii Václava Brožíka k obrazu Odsouzení Mistra Jana Husa (Mistr Jan Hus na koncilu kostnickém). Monumentální dílo poputuje 31. října zpátky do depozitáře domovské Národní galerie v Praze. 

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Univerzita třetího věku

Ostatní
Dům kultury Milevsko
24.10.2018 od 18:00 hod.

 

Perfect Days

Divadlo / svižná komedie
Divadlo Oskara Nedbala Tábor - velký sál
24.10.2018 od 19:00 hod.

 

Fotojatka 2018

Kino / film / fotografie - promítání - přednášky
Kino Kotva
24.10.2018