PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Tradiční skalický masopust


Ostatní / veselice - průvod
Město: Skalice

Datum: 25.02.2017 od 09:30 hod.

Místo: Skalice, Rybova Lhota, Želeč, Hlavatce..

 
 

 Srdečně vás zveme na 45. ročník Skalického masopustu.
Skalické maškary se řadí mezi největší v Jižních Čechách a to jak počtem masek tak celkovým rozpočtem. Ani letos nebude chybět cukrová vata, konina přímo z udírny a pravá skalická cmunda. Těšit se také můžete na kvalitní jitrnice, jelítka a tlačenky. Samozdřejmostí bude široký výběr alkoholických a nealkoholických nápojů.
Rada maškarních kmotrů vybrala pro letošní ročník téma: Maškarní pouť aneb vesele k volbám

Budem rádi když nás podpoříte vlastní maskou ale i když přidete jako divák, protože dívat se bude určitě na co.

Maškarní průvod projede těmito obcemi:
Rybova Lhota 9:30
Radimov 10:30
Hlavatce 11:45
Želeč 13:00
Třebiště 14:15
Skalice 15:30

Od 20h vás rádi přivítáme na maškarním bále v kulturním domě ve Skalici, můžete se těšit na výbornou kapelu Big papa, soutěž o nejlepší masku a hlavně na skvělou zábavu.SMUTÉNKA: Na cestu za manželkou Libuší Šafránkovou se vydal herec Josef Abrahám

Za svou životní Popelkou, herečkou Libuší Šafránkovou, se vydal přední český filmový i divadelní herec Josef Abrahám. Bylo mu 82 let. Uplynulé měsíce ho trápily obtíže se srdcem a další neduhy. Držitel divadelní Ceny Thálie za celoživotní mistrovství ztvárnil kromě nespočtu divadelních rolí také kolem 200 filmových a seriálových. Kromě toho, že se objevil ve Formanově Černém Petrovi, exceloval ve snímcích jako Vrchní, prchni!, Marečku, podejte mi pero!, Kulový blesk, Šakalí léta, Městem chodí Mikuláš, Obsluhoval jsem anglického krále, Anděl Páně 2 a dalších, nezapomenutelná role je samozřejmě doktor Blažej v Dietlově seriálu Nemocnice na kraji města. Jeho mottem bylo: „Když už to není sranda, ať je to alespoň pravda.“ (dap)

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


promlčeno

Kino / film / český krimi thriller
Kulturní dům Veselí nad Lužnicí
17.05.2022 od 19:00 hod.