PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


The.Switch + Pilot Session + Alike


Hudba / koncert / crossover - metal - hc - emo - punk
Město: České Budějovice

Datum: 24.09.2016 od 20:00 hod.

Místo: MC Fabrika

Cena: 150

 
 

 Česká kultovní kapela The.Switch v MC Fabrika v Českých Budějovicích !!! Myslím si, že není potřeba více představovat tuto přední domácí partu..výstižný popis z jejich bandzone zní - ,,The.Switch je emo-crossoverová skupina, jejíž silnou stránkou jsou dle kritiků především živá vystoupení, kde vyzní hutný originální zvuk zkreslené basy a kytarových stěn. To vše jako pevný základ pro charismatického Štěpána, coby nekompromisního emocionálního kazatele." Kluci se po dlouhé době vrací do našeho města, s novým repertoárem, speciální světelnou/laserovou show a 200% podiovou bouří !!!
www.facebook.com/theswitchczech
http://bandzone.cz/theswitch

Jako jedna z domácích kapel se nám v tnto večer předvedou geniální PILOT SEASON, kteří se poměrně nedávno složili z rozpadlivších Another Fake Heroes a kteří se obuli do moderního ranku melodického pop-punku !!!
https://www.facebook.com/pilotseasonband

Třetí do sestavy budou českokrumlovští mazáci ALIKE, stálice na domácí scéně v jemně pozměněné sestavě a s novým názvem...stále však hudba v jejich totožném hávu.
www.facebook.com/alikebandcz
__________________________________

20 ALIKE
21 PILOT SEASON
22 THE SWITCHSMUTÉNKA: Do hudebního nebe odešel vangelis

 Ve věku 79 let odešel včera do hudebního ráje řecký skladatel Vangelis :( Jeho tvorba zahrnovala zejména filmovou hudbu, kterou všichni znají i z nejrůznějších amatérských i profesionálních sportovních klání i společenských a kulturních akcí. Připomeňme jeho skladby jako Chariots of Fire - Ohnivé vozy, 1492: Conquest of Paradise - Dobytí ráje, The Bounty, Blade Runner, Alexander - Alexandr Veliký, Mythodea či krásnou Hymn a další. Nedílnou součástí bylo i působení na rockové scéně, kdy založil skupinu Aphrodite's Child, jejichž skladbu Rain and Tears zná z rádií také každý posluchač, či spolupráce s Jonem Andersonem (např. skladba I'll Find My Way Home). Vangelis byl držitelem mnoha ocenění - Oscara za nejlepší hudbu, rytíř Řádu čestné legie, komandér Řádu umění a literatury (2017) aj. (dap)

Mohlo by se vám zamlouvat