PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


The.Switch + Pilot Session + Alike


Hudba / koncert / crossover - metal - hc - emo - punk
Město: České Budějovice

Datum: 24.09.2016 od 20:00 hod.

Místo: MC Fabrika

Cena: 150

 
 

 Česká kultovní kapela The.Switch v MC Fabrika v Českých Budějovicích !!! Myslím si, že není potřeba více představovat tuto přední domácí partu..výstižný popis z jejich bandzone zní - ,,The.Switch je emo-crossoverová skupina, jejíž silnou stránkou jsou dle kritiků především živá vystoupení, kde vyzní hutný originální zvuk zkreslené basy a kytarových stěn. To vše jako pevný základ pro charismatického Štěpána, coby nekompromisního emocionálního kazatele." Kluci se po dlouhé době vrací do našeho města, s novým repertoárem, speciální světelnou/laserovou show a 200% podiovou bouří !!!
www.facebook.com/theswitchczech
http://bandzone.cz/theswitch

Jako jedna z domácích kapel se nám v tnto večer předvedou geniální PILOT SEASON, kteří se poměrně nedávno složili z rozpadlivších Another Fake Heroes a kteří se obuli do moderního ranku melodického pop-punku !!!
https://www.facebook.com/pilotseasonband

Třetí do sestavy budou českokrumlovští mazáci ALIKE, stálice na domácí scéně v jemně pozměněné sestavě a s novým názvem...stále však hudba v jejich totožném hávu.
www.facebook.com/alikebandcz
__________________________________

20 ALIKE
21 PILOT SEASON
22 THE SWITCH

SMUTÉNKA: Zemřel výtvarník Václav Johanus

 Ve věku 76 let zemřel v pátek 23. února jihočeský výtvarník Václav Johanus. Karikaturista a ilustrátor byl známý nejen svým působením v časopisech jako Dikobraz, Mladý svět, Stadion, Sluníčko, Květy, Reportér, Ekonom nebo Hospodářských novinách, ale i jako majitel budějovické Galerie Hrozen a pořadatel stovek výstav. Od přelomu 60. a 70. let se věnoval také grafice a rozměrnějším temperovým i akrylovým formátům obrazů. Kreslený humor byl však jeho srdeční záležitostí. Václav Johanus ilustroval na třicet knižních titulů. Uspořádal přes 90 samostatných výstav, účastnil se více než 220 výstav společných. Je zastoupen v českých a zahraničních sbírkách. Za karikaturu, grafiku, hračky a plakáty získal mnohá ocenění. Je členem Sdružení Bienále Brno a Asociace jihočeských výtvarníků. Poslední rozloučení se uskuteční 4. března v Českých Budějovicích. (dap) 

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 

Vstupenkový systém BzucoKultura dnes


Plachetnicí do Antarktidy

Ostatní / setkání / beseda - Čajovna Na stezce
kino Nadějkov
02.03.2024 od 17:00 hod.

 

Králičí hop - kvalifikace na ME

Ostatní / setkání / soutěž
Hala Mír
02.03.2024 od 08:00 hod.

 

Vytrvalostní běh

Sport / jiný
Hobby centrum
02.03.2024 od 10:00 hod.

 

Dhogh

Hudba / dj
Žižkárna
02.03.2024 od 20:00 hod.