PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Polemica (IT) + Depakine Chrono


Hudba / koncert / rock-experimental
Město: Tábor

Datum: 16.10.2016 od 19:30 hod.

Místo: CESTA (Ctiborův mlýn) Tábor

Cena: 100 Kč

 
 

POLEMICA (rock, Itálie)
Za mikrofonem Hilary Binder ex-Sabot!

POLEMICA - hudba, která Ti změní život.

POLEMICA je mezinárodní 4 - členná „thinkrock“ kapela založená v Itálii. Zpochybňuje sociální modely, vyvolává zásadní otázky, a to už svým názvem, texty i samotnou hudbou. Ačkoli se jedná o nový projekt, tak hudební umění všech hráčů je čisté, vypilované a duch celého projektu je přímo nakažlivý.
Hilary Binder (SABOT, Kačkala) vkládá srdce a intelekt do emocionálních a zpolitizovaných textů. Hudba je složena společně s Giulio Marino (Materiale resistente, Disorchestra) bassa, Zilly (Lady malferma, Crazy children) kytara/klávesy a Vik Di Santo (Aforisma, The Suricates) bicí.
POLEMICA je připravena vydat své velmi očekávané debutové album "Keep Your Laws Off My Mind", a to 20. září 2016.

Giulio - bassa;
Hilary - zpěv;
Vik - bicí;
Zilvio - kytara, klávesy

soundcloud.com/polemicaband

www.facebook.com/polemicaband


DEPAKINE CHRONO (math noise rock/punk duo, České Budějovice)
Po dlouhé době naživo naši staří známí. NAAB!

bandzone.cz/depakinechrono

start 19:30
end 22:00
vstup: 100 Kč

CESTA (Ctiborův mlýn)
Novákova 387/1, Tábor 39001


Více o akci Polemica (IT) + Depakine Chrono na webu akce


e-mail na pořadatele: r.oliva@seznam.cz
Smuténka: Zemřel beatník Lawrence Ferlinghetti

 V úctyhodném věku 101 let zemřel v úterý 22. února americký spisovatel, nakladatel, překladatel a malíř Lawrence Ferlinghetti, který byl jedním z představitelů tzv. beat generation, tomuto zaškatulkování se ale sám vyhýbal. Označoval se spíše za anarchistu. Mezi jeho díla patří Lunapark v hlavě, Krajiny života, krajiny umírání, Srdce dokořán, Oko dokořán, srdce dokořán, z překladů se pak nejznámějšími staly překlady francouzského spisovatele Marcela Prousta. Proslul také citátem „Jen mrtví se neangažují“. V 80. letech minulého století se zasazoval o propuštění uvězněných členů Jazzové sekce v Československu. V roce 1998 byl hostem Festivalu spisovatelů v Praze. Publiku dokonce věnoval novou báseň Rivers of Light (Řeky světla), v níž psal o „Staromák Square“, Vltavě a Karlově mostě. (dap)

Daft Punk ukončili činnost

Po 28 letech ohlásilo duo Daft Punk konec. Jejich hity jako One more Time nebo Get Lucky jsou nezapomenutelné a zná je pravděpodobně každý. Jejich hudbu mnozí slyšeli také ve filmu Tron: Legacy. Francouzské duo, hrající elektronickou hudbu, tvořil Thomas Bangalter a Guy-Manuel de Homem-Christo. Debutové album Homework z roku 1993 je považované za mezník taneční hudby. Dvojice se dnes loučí videem Epilogue, záznam pochází z jejich filmu Electroma. Duo, kvůli stydlivosti, vystupovalo zásadně s maskami robotů nebo bylo na koncertech nahrazeno animacemi. (dap) 

Mohlo by se vám zamlouvat