PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Štěpánská zábava s Kredencz


Hudba
Město: Hořice na Šumavě

Datum: 25.12.2015 od 20:00 hod.

Místo: KD

 
 

Rocková kapela Kredencz vystoupí v pátek 25. prosince v kulturním domě v Hořicích na Šumavě. Zahraje na Štěpánské zábavě, která je v obci každoroční tradicí. Chybět nebude bohatá tombola s hodnotnými cenami.

Kredencz se svou muzikou vrací do 80. let, kdy byly v Československu velmi populární takzvané rockové tancovačky. Kapela má v repertoáru jak klasické vypalovačky, které potěší například fanoušky Helloween či tuzemského Alkeholu, tak i oblíbené balady, z nichž můžeme zmínit třeba Zimní královnu od Arakainu.

Kredencz jsou zárukou pohodové zábavy plné rockové muziky. Kapela vystupuje hlavně na jihu Čech, kde si vytvořila mezi příznivci tradičního bigbítu dobré jméno. Akce v Hořicích na Šumavě odstartuje ve 20 hodin.


Více o akci Štěpánská zábava s Kredencz na webu akce
V pražské Arše vystoupí jazzový objev Kamasi Washington

Největší jazzový objev desetiletí, saxofonista a kompozer Kamasi Washington, oslovil znalce stejně jako vyhraněné hipsterské publikum. Jako saxofonista i aranžér se představil na albu Kendricka Lamara a svým tříhodinovým kompletem Epic získal sérii mezinárodních ocenění. Spolupracoval s Wayne Shorterem, Herbie Hancockem, Lauryn Hill i Snoop Doggem, se zappovským klávesistou George Dukem i zpěvačkou Chakou Khan a vystoupil na velkých festivalech včetně Coachella, Glastonbury, Fuji Rock, Bonnaroo a Primavera. V Praze představí repertoár ze svého napjatě očekávaného alba. Koncert se koná v Divadle Archa ve středu 23. května od 20 hodin. Vstupenky seženete na GoOut od 990 korun. (dap)

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Zelňačka

Divadlo / komedie
Divadlo Oskara Nedbala Tábor - velký sál
23.05.2018 od 19:00 hod.

 

Veliký ZUŠ band koncert

Hudba / koncert / jazz, swing, blues, latino
Slavie - spolkový a kulturní dům - Letní open-air scéna
23.05.2018 od 18:00 hod.

 

Budějovický majáles

Festival / hudba - divadlo - zábava
České Budějovice
23.05.2018 - 25.05.2018
vícedenní akce

 

Budějcká Pádlojízda 2018

Ostatní / setkání / zábava - show - plavba
Sokolský ostrov
23.05.2018 od 17:00 hod.