PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Zahradní slavnost na Střelnici s českými designery: Design Meetings 2014

Zahradní slavnost na Střelnici s českými designery: Design Meetings 2014

Úterý, 19.08.2014 / článek

 

V sobotu 23. srpna se uskuteční v Táboře prodejní prezentace českých tvůrců s názvem Design Meetings 2014. Krom výborných českých designerů se můžete těšit i na kurzy korálkování, a navíc soutěže o hodnotné ceny. Akci v duchu letní zahradní slavnosti zakončí koncert skupiny Piano.

Od 10 do 19 hodin se na zahradě táborské secesní budovy Střelnice představí na dvacet oděvních návrhářů, designerů kabelek, šperkařů i tvůrců dětských ilustrací a nápaditých hraček. Téměř polovina z nich přijede z jižních Čech, zejména pak z Tábora a okolí, tak jako šperkaři COUSCOUS, návrhářka tašek eatme nebo oděvní značka For woman. Místní je také duo kadeřnického salonu Hlava Nehlava a vizážistky Terezy Doubkové, které přímo před očima návštěvníků promění vizáž dvou výherkyň facebookové soutěže.

Za každý nákup na akci pak mohou návštěvníci vyhrát originální designové tašky, kosmetické balíčky i luxusní láhev Martini v exkluzivním designu Dolce&Gabbana.
V průběhu celého dne bude probíhat workshop korálkování určený pro děti i dospělé, který pro návštěvníky zajistí koralkymix.cz. První hodinová lekce začíná v 10.30 hodin.
V duchu letního ladění zakončí Design Meetings akustickým koncertem skupina Piano. Zahrají bechyňští rodáci, bratři Růžičkovi, působící také ve skupině Republic of Two, která se stala andělským Objevem roku 2010.  Příjemnou atmosféru podpoří svým setem DJ Earlized.

V případě nepřízně počasí se akce koná v prvním patře budovy Střelnice. Vstup je zdarma.


Fotografie


Autor: Denisa Kajdová