PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Vees a Sunflower Caravan rozpálili Budějovice. Caravana vyvrcholí křtem desky

Vees a Sunflower Caravan rozpálili Budějovice. Caravana vyvrcholí křtem desky

Úterý, 16.11.2010 / fotoreport

 

Domácí Vees a Sunfower Caravan zahráli v pátek 5. listopadu v českobudějovickém klubu Velbloud. Vees odprezentovali svůj nový videoklip a jednu hudební novinku. Sunflower Caravan byli prostě parádní, jako vždycky. Klub byl zaplněn, ale to šílené vedro...

Sunflower Caravan pokračují v hraní naplno. Vrcholem je křest nové desky A Little Bit More v úterý 23. listopadu v pražském Paláci Akropolis. V průběhu večera zazní nové, zpívané songy z desky a k tomu něco navíc, přesně v duchu názvu nového CD.

„Kdo si poslechne naši novou desku, zjistí, že jsme to pořád my, ale jsme o kousek dál. Nejvýraznějším posunem oproti minulým nahrávkám je Andyho zpěv, který používáme víceméně jako další nástroj. Celkově jsme tomu dali o trochu víc, a proto se taky deska jmenuje A Little Bit More,“ říká kapela.

Sunflower Caravan za sebou mají celou řadu výrazných momentů, nejnověji vítězství v soutěži Český tučňák v kategorii Mladá hudba nebo hraní ve vyprodaném velkém sále Lucerny v Praze před legendárními Collegium Musicum.

Křest začne ve 20 hodin. Úterní show dotvoří extra video projection od VJ Martina a o after party se postará DJ Mardoša (Tata Bojs).
Pozici váženého hosta zaujme Justin Lavash, který pomáhal kapele s texty na nové desce a který spolu s triem zahraje několik skladeb. Sólo se na něj mohou Táboráci těšit 4. prosince, kdy vystoupí v Aux Café.                                                                       (dap)


Fotografie


Autor: Libor Fousek + dap

Fotky a videa z Mighty Sounds

 Fotografie a videa z festivalu Mighty Sounds najdete v následujících dnech na webu Kulturne.com nebo na facebooku Kulturnme.com ZDE. Photos and videos of festival Mighty Sounds you can check in next days on websites Kulturne.com and facebook HERE

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Kinematograf bratří Čadíků

Kino / film / letní kino
náměstí T. G. Masaryka, Veselí nad Lužnicí
19.07.2018 - 22.07.2018 od 21:30 hod.
vícedenní akce

 

Katka Syrná & David Peltán

Hudba
Budvarka U Zlatého lva, Tábor, Žižkovo nám. 16
19.07.2018 od 20:00 hod.

 

Milevské léto 2018

Hudba
Dům kultury Milevsko - amfiteátr
19.07.2018 od 18:00 hod.