PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Vees a Sunflower Caravan rozpálili Budějovice. Caravana vyvrcholí křtem desky

Vees a Sunflower Caravan rozpálili Budějovice. Caravana vyvrcholí křtem desky

Úterý, 16.11.2010 / fotoreport

 

Domácí Vees a Sunfower Caravan zahráli v pátek 5. listopadu v českobudějovickém klubu Velbloud. Vees odprezentovali svůj nový videoklip a jednu hudební novinku. Sunflower Caravan byli prostě parádní, jako vždycky. Klub byl zaplněn, ale to šílené vedro...

Sunflower Caravan pokračují v hraní naplno. Vrcholem je křest nové desky A Little Bit More v úterý 23. listopadu v pražském Paláci Akropolis. V průběhu večera zazní nové, zpívané songy z desky a k tomu něco navíc, přesně v duchu názvu nového CD.

„Kdo si poslechne naši novou desku, zjistí, že jsme to pořád my, ale jsme o kousek dál. Nejvýraznějším posunem oproti minulým nahrávkám je Andyho zpěv, který používáme víceméně jako další nástroj. Celkově jsme tomu dali o trochu víc, a proto se taky deska jmenuje A Little Bit More,“ říká kapela.

Sunflower Caravan za sebou mají celou řadu výrazných momentů, nejnověji vítězství v soutěži Český tučňák v kategorii Mladá hudba nebo hraní ve vyprodaném velkém sále Lucerny v Praze před legendárními Collegium Musicum.

Křest začne ve 20 hodin. Úterní show dotvoří extra video projection od VJ Martina a o after party se postará DJ Mardoša (Tata Bojs).
Pozici váženého hosta zaujme Justin Lavash, který pomáhal kapele s texty na nové desce a který spolu s triem zahraje několik skladeb. Sólo se na něj mohou Táboráci těšit 4. prosince, kdy vystoupí v Aux Café.                                                                       (dap)


Fotografie


Autor: Libor Fousek + dap