PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


V Recyklu se slavilo, zahráli Černý mosty

V Recyklu se slavilo, zahráli Černý mosty

Úterý, 15.04.2014 / fotoreport

 

 V pátek, 4. dubna oslavil Recykle Music Bar v Táboře, své třetí narozeniny. A byla to oslava jak se patří. Majitelka Žaneta Benešová dostala kytku a stylový dort. V klubu byla téměř stoprocentní zaplněnost. Nechyběla samozřejmě také výborná hudba. O tu se postarala domácí bluesová kapela Černý mosty, která si užívala bezmála hodinu a půl dlouhý koncert v zaplněném klubu. Publikum to ocenilo a vytleskalo si několik přídavků. Přejeme všechno nejlepší a ať žije Recykle Music Bar!



Fotografie


Autor: Vít Novák





Mohlo by se vám zamlouvat

 

 

Vstupenkový systém Bzuco



Kultura dnes


Přehlídka místních tvůrců

Festival / Přehlídka místních tvůrců
Křižíkova elektrárna v Táboře
11.06.2026 od 17:00 hod.

 

umění ve městě 2026 veselí nad lužnicí

Výstava / sochařská výstava v exteriérech jihočeských měst
Kulturní dům Veselí nad Lužnicí
11.06.2026 - 30.09.2026 od 18:00 hod.
vícedenní akce

 

jaroslav pokuta a our story

Hudba / koncert / koncert
Kulturní dům Veselí nad Lužnicí
11.06.2026 od 18:00 hod.

 

Táboráci sobě: Karel Deniš (Jordán) - Ro(c)k 1966: Beatles, Beach Boys, Bee Gees

Hudba / poslechový pořad
Městská knihovna Tábor, Klubovka, 1. patro
11.06.2026 od 18:00 hod.