PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Tip na dárek: Festival vína vyráží mezi své příznivce. Lístky už jsou ke koupi

Tip na dárek: Festival vína vyráží mezi své příznivce. Lístky už jsou ke koupi

Úterý, 13.12.2011 / pozvánka

 

Milovníky vín a s ním spojených akcí potěší Táborský festival vína. Minulý týden zahájil předprodej vstupenek na čtvrtý ročník, který se v Táboře na více než čtrnáct dní usadí 15. března.

„O dárkové vstupenky je před Vánoci veliký zájem. Lidé by si proto měli s nákupem pospíšit, evidujeme už hodně předobjednávek. Myslíme, že je to skvělý dárek pod stromeček,“ říká ředitel festivalu Jiří Blafka. Vstupenky je možné koupit ve vinotéce U Černého kocoura a zeleného stromu nebo přes formulář na webových stránkách festivalu.

Nabídne opět bohatý program. Začne výstavou fotografií Jazz ladí k vínu, spojenou s degustací vín předního českého vinaře Josefa Valihracha. Akce pak bude tradičně pokračovat řízenými degustacemi vín i originálních francouzských šumivých vín Champagne, ochutnávkami sýrů, pokrmů, se sommeliérskou show opět přijede Libor Nazarčuk a vše zakončí velká prodejní přehlídka vína. Novinkou příštího ročníku bude kromě degustací vín ze Champagne bude i tak zvané snoubení vín a zvěřiny, degustátorský minikurz s předním sommeliérem Ivo Dvořákem či ochutnávka vín ze slavné Burgundské oblasti. V jednání je také divadelní představení Čtyři dohody s Jaroslavem Duškem.

Táborský festival vína je největší přehlídkou českých a moravských vín na jihu Čech a také nejdelší festival vína a gastronomie v ČR. Pravidelně se ho účastní přední česká vinařství jako Skoupil, Metroflora, Hruška, Šebesta, Ilias, Volařík, Kraus, Proquin a mnoho dalších.

Cílem festivalu je nabídnout to nejlepší z Čech a Moravy a zprostředkovat setkání s odborníky na víno a gastronomii.

Ceny vstupenek:
Jednotlivé degustace: 250 Kč
Snoubení sýrů a vína: 390 Kč
Zvěřina a vína: 990 Kč
Vína a pokrmy: 990 Kč
Sommeliérská show: 490 Kč
Ochutnávka Champagne vína: 490 Kč
Ochutnávka burgundských vín: 690 Kč
Hlavní závěrečný večer: 130 Kč v předprodeji, 180 Kč na místě


Autor: dap -


Fotky a videa z Mighty Sounds

 Fotografie a videa z festivalu Mighty Sounds najdete v následujících dnech na webu Kulturne.com nebo na facebooku Kulturnme.com ZDE. Photos and videos of festival Mighty Sounds you can check in next days on websites Kulturne.com and facebook HERE

Související články

 

 
Kultura dnes


African Thunder 2018

Hudba
Dům kultury Milevsko - amfiteátr
18.07.2018 od 18:00 hod.