PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


The Beatnuts na Hip Hop No.15 nedorazili. Zbyl tak prostor pro legraci

The Beatnuts na Hip Hop No.15 nedorazili. Zbyl tak prostor pro legraci

Středa, 24.10.2012 / fotoreport

 

Patnácté pokračování akce The Hip Hop No. mělo v sobotu 20. října mírně trpký průběh. Hlavními hvězdami měli být američtí klasici The Beatnuts, ale na poslední chvíli svou účast na party, kterou v minulosti zdobila jména jako Onyx či Ja Rule, odřekli. Odpolední program s vytuněnými auty a graffiti jamem dostal pro mnohé hořkou pachuť. Ta pokračovala i na začátku večerní části v táborském klubu Milenium. Akce se potýkala s nízkou účastí, ale už při první formaci F.I.L. a Afarasta bylo jasné, že si náladu nikdo nehodlá kazit. Lidí přibývalo a postupně vystoupili Bio, DNA, Hipnotic, Beatsolčy, Revolta a Prago Union s live bandem. Právě ti na sebe vzali roli headlinera a nutno dodat, velice jim slušela. Při parádním koncertě jsem si liboval v coverech beatů Avishai Cohena i Buffalo Springfielda. Kato nezapomněl kromě dalších narážek na americkou partičku hned zkraje reagovat na situaci: "Beatnuts nedorazí. Tak ať tam jsou, my si to tady užijem!"   A měl pravdu. Šlo to i bez nich a skvěle!

Z Dj´s se představili Ramel, Flux i Dj Lucky Boy.

Více o akcích najdete také na facebooku jihočeského kulturního serveru Kulturne.com. Staňte se přáteli a mějte přehled o tom, co se děje v kultuře nejen na jihu Čech.


Fotografie


Autor: David Peltán

Smutný pátek. Zemřel textař Pavel Šrut i Avicii

V pátek 20. dubna přešly na druhý břeh dve rozličné osobnosti. V pouhých 28 letech opustil hudební scénu švédský Dj Avicii, jehož skladby jako Levels, The Nights, Wake Me Up nebo Hey Brother zná z doslechu asi každý. Zubatá si v pátek večer vzala také básníka, autora knížek pro děti, textaře a překladatele Pavla Šruta. Literátovi, který byl nositelem Ceny Jaroslava Seiferta, Státní ceny za literaturu i Magnesia Litera, bylo 78 let. Kromě známých Lichožroutů psal i pro časopisy Čtyřlístek i Mateřídoušku, mnozí také znají jeho textařskou tvorbu. Psal pro Petra Skoumala, Luboše Pospíšila, Michala Prokopa či Vladimíra Mišíka. (dap)

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Když se zhasne

Divadlo / komedie / komedie
KD Zliv, Dolní náměstí 585, Zliv
23.04.2018 od 19:00 hod.

 

Dodo Gombár – Mezi nebem a ženou

Divadlo
Městské divadlo Český Krumlov
23.04.2018 od 19:30 hod.