PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


The Beatnuts na Hip Hop No.15 nedorazili. Zbyl tak prostor pro legraci

The Beatnuts na Hip Hop No.15 nedorazili. Zbyl tak prostor pro legraci

Středa, 24.10.2012 / fotoreport

 

Patnácté pokračování akce The Hip Hop No. mělo v sobotu 20. října mírně trpký průběh. Hlavními hvězdami měli být američtí klasici The Beatnuts, ale na poslední chvíli svou účast na party, kterou v minulosti zdobila jména jako Onyx či Ja Rule, odřekli. Odpolední program s vytuněnými auty a graffiti jamem dostal pro mnohé hořkou pachuť. Ta pokračovala i na začátku večerní části v táborském klubu Milenium. Akce se potýkala s nízkou účastí, ale už při první formaci F.I.L. a Afarasta bylo jasné, že si náladu nikdo nehodlá kazit. Lidí přibývalo a postupně vystoupili Bio, DNA, Hipnotic, Beatsolčy, Revolta a Prago Union s live bandem. Právě ti na sebe vzali roli headlinera a nutno dodat, velice jim slušela. Při parádním koncertě jsem si liboval v coverech beatů Avishai Cohena i Buffalo Springfielda. Kato nezapomněl kromě dalších narážek na americkou partičku hned zkraje reagovat na situaci: "Beatnuts nedorazí. Tak ať tam jsou, my si to tady užijem!"   A měl pravdu. Šlo to i bez nich a skvěle!

Z Dj´s se představili Ramel, Flux i Dj Lucky Boy.

Více o akcích najdete také na facebooku jihočeského kulturního serveru Kulturne.com. Staňte se přáteli a mějte přehled o tom, co se děje v kultuře nejen na jihu Čech.


Fotografie


Autor: David Peltán

Výherci soutěže o volné vstupy na Festival Vína a na koncert Monkey Business v Plané nad Lužnicí

 Výherci soutěže o volný vstup na Zahajovací košt, který se uskuteční v sobotu 24. února v rámci Táborského festivalu vína v Hotelu Palcát se stávají  Václav Pražák, Jan Štědrý, Marie Hořejší, Monika Pražáková, Jan Procházka, Vladimíra Suchanová, Tomáš Hrdina, Karel Macek, Jiří Štecher, Petr Kozojed, Jana Ratajová a Daniel Štecher. V soutěži o volný vstup na koncert Monkey Business, který se uskuteční v pátek 23.2.v Sokolovně v Plané nad Lužnicí, se stávají Markéta Voráčková, Libor Sůva, Martina Pokorná a Václav Kořený. Všem výhercům gratulujeme a ostatním děkujeme za účast. Další soutěže se již připravují.

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Ples SOŠ a SOU Milevsko

Hudba
Dům kultury Milevsko
23.02.2018 od 20:00 hod.

 

xv.holubářský ples

Hudba / taneční zábava
Řepečská hospůdka
23.02.2018 od 20:00 hod.

 

Monkey business + Gustavo Rojo

Hudba / koncert / funk - indie rock
Sokolovna
23.02.2018 od 20:00 hod.

 

Sodoma Gomora ZNK - 3.narozeniny Divadelky

Hudba / koncert / rap - grime - horrorcore
Music club Divadelka
23.02.2018 od 20:00 hod.