PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


The Beatnuts na Hip Hop No.15 nedorazili. Zbyl tak prostor pro legraci

The Beatnuts na Hip Hop No.15 nedorazili. Zbyl tak prostor pro legraci

Středa, 24.10.2012 / fotoreport

 

Patnácté pokračování akce The Hip Hop No. mělo v sobotu 20. října mírně trpký průběh. Hlavními hvězdami měli být američtí klasici The Beatnuts, ale na poslední chvíli svou účast na party, kterou v minulosti zdobila jména jako Onyx či Ja Rule, odřekli. Odpolední program s vytuněnými auty a graffiti jamem dostal pro mnohé hořkou pachuť. Ta pokračovala i na začátku večerní části v táborském klubu Milenium. Akce se potýkala s nízkou účastí, ale už při první formaci F.I.L. a Afarasta bylo jasné, že si náladu nikdo nehodlá kazit. Lidí přibývalo a postupně vystoupili Bio, DNA, Hipnotic, Beatsolčy, Revolta a Prago Union s live bandem. Právě ti na sebe vzali roli headlinera a nutno dodat, velice jim slušela. Při parádním koncertě jsem si liboval v coverech beatů Avishai Cohena i Buffalo Springfielda. Kato nezapomněl kromě dalších narážek na americkou partičku hned zkraje reagovat na situaci: "Beatnuts nedorazí. Tak ať tam jsou, my si to tady užijem!"   A měl pravdu. Šlo to i bez nich a skvěle!

Z Dj´s se představili Ramel, Flux i Dj Lucky Boy.

Více o akcích najdete také na facebooku jihočeského kulturního serveru Kulturne.com. Staňte se přáteli a mějte přehled o tom, co se děje v kultuře nejen na jihu Čech.


Fotografie


Autor: David Peltán

SMUTÉNKA: Zemřel hudebník Dario G. Hity znějí diskotékami dodnes

 Ve věku 53 let podlehl rakovině britský hudebník a producent Dario G, vlastním jménem Paul Spencer. Jeho hity v 90. letech dobily žebříčky hitparád a skladba Carneval de Paris se stala neoficiální hymnou mistrovství světa ve fotbale ve Francii 1998 a následně byla reinkarnovaná v roce 2002 na mistrovství světa ve fotbale v Jižní Koreji. Skvěle si ale vedly i další skladby, například Sunchyme nebo Voices, která byla použita ve filmu Pláž. Jeho písně zní diskotékami, rádii i počítačovými hrami stále. (dap)

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 

Vstupenkový systém BzucoKultura dnes


Laco Deczi & Celula New York

Hudba / koncert / jazz - fusion
Kamenáč music art pub
19.06.2024 od 19:00 hod.

 

Spolektiv

Hudba / koncert / folk
SoStánek
19.06.2024 od 19:00 hod.