PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Sziget festival 2014 zahájil předprodej levnějších vstupenek

Sziget festival 2014 zahájil předprodej levnějších vstupenek

Neděle, 20.10.2013 / zpráva

 

Zhruba 300 dní. Tolik zbývá do otevření bran nového ročníku festivalu Sziget. O týden později, než bývalo zvykem, se v příštím roce bude konat festival Sziget a to ve dnech 11. až 18.8.2014. Pro všechny nedočkavé fanoušky nyní startuje online předprodej vstupenek za velmi speciální cenu, která platí jen do konce tohoto roku.

Pro rok 2014 se festival přesouvá z obvyklého prvního týdne v měsíci srpnu o týden později. Hlavní organizátor festivalu Károly Gerendai vysvětluje důvod opuštění tradičního termínu:

“Praxe minulých let nám ukázala, že když Sziget se konal ve stejném týdnu jako jiné velké akce v USA nebo v Japonsku, byl tento termín problém pro velké hvězdy hudebního nebe, které jsme chtěli představit v Evropě. Náš festival je znám po celém světě, ale máme pocit, že přesunutí termínu, nám dává ještě větší šanci představit v roce 2014 zajímavější a kvalitnější program. Kromě toho také doufám, že opět uspějeme se Sziget mezi nejlepšími festivaly na evropské Festival Awards ".

Sziget festival je nominován opět v kategorii ‘Best Major European Festival’ v prestižních European Festival Awards. A tak všichni “Szigeťani”, kteří mají zájem podpořit realizační tým v jejich práci a ocenit předchozí ročník, mohou pomoci svým hlasem: http://euvoting.festivalawards.com

Sziget festival zahajuje online předprodej vstupenek a zvýhodněná cena pro přístí ročník bude platit do konce roku 2013. Fanoušci mohou nyní zakoupit sedmidenní vstupenku včetně campingu za 199 euro a pětidenní permanentku (bez campingu) za 169 euro. Předprodej zde: www.szigetfestival.cz/ceny#.UmOdQRDWD3i

Pokud chcete znovu prožít Sziget 2013, podívejte se na oficiální aftermovie o festivalu:
http://youtu.be/q9aI6PaybRk. Již brzy přineseme další informace včetně novinek z programu.


Autor: dap -

V úterý 4. dubna se dožije 101 let herečka Alexandra Myšková

S herečkou Alexandrou Myškovou, která oslaví 4. dubna úctyhodné 101. narozeniny přineslo Kulturne.com rozhovor obsahující dvě videa  dobové fotografie. Následně i v prosinci nahrála intro ke skladbě Modlitba za mír, jelikož se s redaktorem Petrem Hejnou při zmíněném rozhovoru, vedeném místy v rozverné náladě, na brzké hudební spolupráci dohodli. Paní Sašu, jak ji přátelé říkají, je tedy možno vidět a slyšet ZDE. Na ČT1 v úterý 4. dubna od 21:05 hodin si nenechte ujít premiérové vysílání 13. komnaty Alexandry Myškové. (ph)
 

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Hořické pašijové hry v Kláštěrních zahradě v Českém Krumlově

Divadlo
Klášterní zahrada v Českém Krumlově
02.04.2023 od 15:00 hod.

 

Staročeská kuchyně & domácí limonády

Ostatní / setkání / degustace pro děti a rodiče - abstinenti
Kavárna Obývák
02.04.2023 od 13:00 hod.