PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Sziget festival 2014 zahájil předprodej levnějších vstupenek

Sziget festival 2014 zahájil předprodej levnějších vstupenek

Neděle, 20.10.2013 / zpráva

 

Zhruba 300 dní. Tolik zbývá do otevření bran nového ročníku festivalu Sziget. O týden později, než bývalo zvykem, se v příštím roce bude konat festival Sziget a to ve dnech 11. až 18.8.2014. Pro všechny nedočkavé fanoušky nyní startuje online předprodej vstupenek za velmi speciální cenu, která platí jen do konce tohoto roku.

Pro rok 2014 se festival přesouvá z obvyklého prvního týdne v měsíci srpnu o týden později. Hlavní organizátor festivalu Károly Gerendai vysvětluje důvod opuštění tradičního termínu:

“Praxe minulých let nám ukázala, že když Sziget se konal ve stejném týdnu jako jiné velké akce v USA nebo v Japonsku, byl tento termín problém pro velké hvězdy hudebního nebe, které jsme chtěli představit v Evropě. Náš festival je znám po celém světě, ale máme pocit, že přesunutí termínu, nám dává ještě větší šanci představit v roce 2014 zajímavější a kvalitnější program. Kromě toho také doufám, že opět uspějeme se Sziget mezi nejlepšími festivaly na evropské Festival Awards ".

Sziget festival je nominován opět v kategorii ‘Best Major European Festival’ v prestižních European Festival Awards. A tak všichni “Szigeťani”, kteří mají zájem podpořit realizační tým v jejich práci a ocenit předchozí ročník, mohou pomoci svým hlasem: http://euvoting.festivalawards.com

Sziget festival zahajuje online předprodej vstupenek a zvýhodněná cena pro přístí ročník bude platit do konce roku 2013. Fanoušci mohou nyní zakoupit sedmidenní vstupenku včetně campingu za 199 euro a pětidenní permanentku (bez campingu) za 169 euro. Předprodej zde: www.szigetfestival.cz/ceny#.UmOdQRDWD3i

Pokud chcete znovu prožít Sziget 2013, podívejte se na oficiální aftermovie o festivalu:
http://youtu.be/q9aI6PaybRk. Již brzy přineseme další informace včetně novinek z programu.


Autor: dap -

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 

Vstupenkový systém BzucoKultura dnes


Deskovky s Michalem na Pražském Sídlišti

Pro děti / deskové hry v knihovně
pobočka knihovny Pražské Sídliště, Zborovská 2696, 390 03 Tábor
12.06.2024 od 15:30 hod.

 

novinky pro řidiče

Ostatní / setkání / přednáška
Kulturní dům Veselí nad Lužnicí
12.06.2024 od 10:00 hod.

 

Zachráníš mě? - Sportovní odpoledne se sestřičkami

Pro děti / a dospělé - soutěže - hry - opékání
Zahrada Střední zdravotnické školy
12.06.2024 od 15:30 hod.