PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Summer Session poosmé roztančí Žďákovský most. Tentokrát s Dj Frank Kvittou

Summer Session poosmé roztančí Žďákovský most. Tentokrát s Dj Frank Kvittou

Úterý, 29.05.2012 / pozvánka

 

Osmé pokračování festivalu taneční hudby Summer Session u Žďákovského mostu se letos koná od pátku 10. do soboty 11. srpna. Na návštěvníky čekají dvě stage -Techno.cz stage a Krastra sound stage, na které pak bude ráno pokračovat After party. Jedním z headlinerů je německý Dj Frank Kvitta.

Na hlavní Techno.cz tage se začne hrát v 18 hodin lehkým veselým technem, které se po půlnoci změní v tvrdší hard-techno.
Hlavním headlinerem je pak jeden z nejvíce bookovaných německých techno umělců Dj Frank Kvitta, který hraje po celém světě na všech důležitých klubových a festivalových parties. Jeho styl je jedinečný, energický, silný a pro každého milovníka elektronické hudby.

Jako druhý headliner se představí hned dva hosté - djs Zoky & Teo Harouda. Pocházejí z Chorvatska a v České republice vystoupí vůbec poprvé. Jejich hudba a osobitý styl mixování zaručeně roztančí. Jejich hudební preference se v současné době zaměřuje na minimalistické techno zvuky, ale jejich hranice jsou často rozšířeny i na další techno styly.

Zahraniční djs doplní české djské špičky. Vystoupí česká stálice dj Agent, rezidentní duo Steen & Keeper, rychlý a přesný dj Golpe, s ukousnutým jablíčkem dorazí dj Spiriakos, pražský pepík dj Baxik, dále se za dj pult postaví nová stoupající jihočeská hvězda dj D-Niel a v neposlední řadě se ukážou staří známí Body Bass a Legend Bee , a místní podpora dj Cubix.

Na Krastra sound stagei se první tóny rozezní v 18 hodin. Po půlnoci se nám house music přehoupne do tech-housu. Na páteční noc si pro vás připravuje desky český housový král dj Chris Sadler, který si získal své stálé příznivce a o jeho povznášející, působivý a funky house je nyní vetší zájem. Dále bude servírovat lahodný zvouček dj Jay Beck, rezident dj Franke, písecký rodák dj Pellican a jeho pravá ruka dj Byzzon. Z Plzně dorazí vítěz západočeské ankety BOW dj (EDIT: na žádost smazáno) a jeho kamarádi dj Marek Bárta a Richard, dále vás potěší svými tóny dj Herry a Buben.
V ranních hodinách se zde rozjede After party, kterou zvukově ovládnou djs z Noisypioneers a naservírují vám dupstep, breakbeat, electro a progressive.

Občerstvení
Pro zažehnání žízně či hladu vám budou k dispozici tři bary, na kterých se bude točit pivko a podávat další chlazené nápoje.

Doprava a parkování
na Žďákovský most se dostanete autem nebo autobusem, který staví nedaleko místa pořádání. Parkování je zajištěno podél silnice na široké krajnici a je zdarma.

Vstupné
Vstupné v předprodeji je za 220 Kč, vstupné na místě pak seženete za 300 Kč. Uvedené ceny jsou již konečné. Vstupenky v předprodeji koupíte již nyní na www.ticketstream.cz.

Aparatura
O přísun kvalitního zvuku do vašich bubínků se budou starat dva kvalitní sound systémy EAW od profíků Wenkowsound a Krastra Sound Systém. Hlavní stage bude ozvučena 20kW a na druhé bude diktovat 10kW. Skvělou atmosféru podtrhne vychytaná audiovizuální show.

Interpreti
Video Frank Kvitta:  http://www.youtube.com/watch?v=0DegrLgE5e0&feature=plcp
Video Djs Zoky & Teo Harouda:  http://www.youtube.com/watch?v=qH-v8Hj7BWk&feature=relmfu


Více info také na www.summersession.cz


Autor: i -

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 

Vstupenkový systém BzucoKultura dnes


Kryštof Hošek | Lajk

Výstava
Divadlo Oskara Nedbala Tábor
13.06.2024 od 18:00 hod.

 

ZAHRADNÍ SLAVNOST | The Loser(s)

Divadlo / jiný / nový cirkus
Divadlo Oskara Nedbala Tábor
13.06.2024 od 19:00 hod.

 

ZAHRADNÍ SLAVNOST | The Swings

Hudba / koncert
Divadlo Oskara Nedbala Tábor
13.06.2024 od 21:00 hod.

 

umění ve městě 2024 veselí nad lužnicí - vernisáž

Výstava / sochařská výstava
Kulturní dům Veselí nad Lužnicí
13.06.2024 - 30.09.2024 od 18:00 hod.
vícedenní akce