PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Summer Session poosmé roztančí Žďákovský most. Tentokrát s Dj Frank Kvittou

Summer Session poosmé roztančí Žďákovský most. Tentokrát s Dj Frank Kvittou

Úterý, 29.05.2012 / pozvánka

 

Osmé pokračování festivalu taneční hudby Summer Session u Žďákovského mostu se letos koná od pátku 10. do soboty 11. srpna. Na návštěvníky čekají dvě stage -Techno.cz stage a Krastra sound stage, na které pak bude ráno pokračovat After party. Jedním z headlinerů je německý Dj Frank Kvitta.

Na hlavní Techno.cz tage se začne hrát v 18 hodin lehkým veselým technem, které se po půlnoci změní v tvrdší hard-techno.
Hlavním headlinerem je pak jeden z nejvíce bookovaných německých techno umělců Dj Frank Kvitta, který hraje po celém světě na všech důležitých klubových a festivalových parties. Jeho styl je jedinečný, energický, silný a pro každého milovníka elektronické hudby.

Jako druhý headliner se představí hned dva hosté - djs Zoky & Teo Harouda. Pocházejí z Chorvatska a v České republice vystoupí vůbec poprvé. Jejich hudba a osobitý styl mixování zaručeně roztančí. Jejich hudební preference se v současné době zaměřuje na minimalistické techno zvuky, ale jejich hranice jsou často rozšířeny i na další techno styly.

Zahraniční djs doplní české djské špičky. Vystoupí česká stálice dj Agent, rezidentní duo Steen & Keeper, rychlý a přesný dj Golpe, s ukousnutým jablíčkem dorazí dj Spiriakos, pražský pepík dj Baxik, dále se za dj pult postaví nová stoupající jihočeská hvězda dj D-Niel a v neposlední řadě se ukážou staří známí Body Bass a Legend Bee , a místní podpora dj Cubix.

Na Krastra sound stagei se první tóny rozezní v 18 hodin. Po půlnoci se nám house music přehoupne do tech-housu. Na páteční noc si pro vás připravuje desky český housový král dj Chris Sadler, který si získal své stálé příznivce a o jeho povznášející, působivý a funky house je nyní vetší zájem. Dále bude servírovat lahodný zvouček dj Jay Beck, rezident dj Franke, písecký rodák dj Pellican a jeho pravá ruka dj Byzzon. Z Plzně dorazí vítěz západočeské ankety BOW dj Luppi Clarke a jeho kamarádi dj Marek Bárta a Richard, dále vás potěší svými tóny dj Herry a Buben.
V ranních hodinách se zde rozjede After party, kterou zvukově ovládnou djs z Noisypioneers a naservírují vám dupstep, breakbeat, electro a progressive.

Občerstvení
Pro zažehnání žízně či hladu vám budou k dispozici tři bary, na kterých se bude točit pivko a podávat další chlazené nápoje.

Doprava a parkování
na Žďákovský most se dostanete autem nebo autobusem, který staví nedaleko místa pořádání. Parkování je zajištěno podél silnice na široké krajnici a je zdarma.

Vstupné
Vstupné v předprodeji je za 220 Kč, vstupné na místě pak seženete za 300 Kč. Uvedené ceny jsou již konečné. Vstupenky v předprodeji koupíte již nyní na www.ticketstream.cz.

Aparatura
O přísun kvalitního zvuku do vašich bubínků se budou starat dva kvalitní sound systémy EAW od profíků Wenkowsound a Krastra Sound Systém. Hlavní stage bude ozvučena 20kW a na druhé bude diktovat 10kW. Skvělou atmosféru podtrhne vychytaná audiovizuální show.

Interpreti
Video Frank Kvitta:  http://www.youtube.com/watch?v=0DegrLgE5e0&feature=plcp
Video Djs Zoky & Teo Harouda:  http://www.youtube.com/watch?v=qH-v8Hj7BWk&feature=relmfu


Více info také na www.summersession.cz


Autor: i -

Odešel Michal Maudr alias DJ Loutka, legenda

 Podle zatím blíže nespecifikovaných událostí česká hudební scéna přišla o legendu, DJ Loutku. Letos oslavil 51. narozeniny. Michal Maudr DjLoutka byl jedním ze zakladatelů klubové scény v ČR a jedním z prvních hráčů české houseové hudby, žánru zůstal věrný. V roce 1993 spoluzaložil agenturu Roxydust house. Hrál po boku světových jmen jako Carl Cox, Dj Sneak, Terry Francis, Darren Emmerson, Chemical Brothers, Jazzanova, Underworld aj. (dap)

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Ondřej Kříž a Jirka Řapek u Stánku

Hudba / koncert
Stánek - Žižkovo náměstí
20.08.2018 od 20:00 hod.

 

Láska všemi deseti

Kino / film
Stánek - Žižkovo náměstí
20.08.2018 od 21:00 hod.