PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Studio Grand nabízí taneční, nové cvičební kurzy a workshopy i pole dance s mistryní ČR

Studio Grand nabízí taneční, nové cvičební kurzy a workshopy i pole dance s mistryní ČR

Středa, 03.09.2014 / fotoreport

 

 Se začátkem školního roku je spojen také start různých zájmových kroužků a kurzů. Studio Grand v Táboře nabízí pestrou škálu těch pohybových a tanečních. S prvním zářijovým dnem tak Grand zahájí taneční kroužky pro děti od tří let, nabídne kurzy baletu i workshop, jak se správně protahovat, cvičení pro studenty a chystá také taneční pro mládež a dospělé.Studio Grand si na podzimní sezónu připravilo nespočet novinek. Od 1. září se na recepci Studia Grand, v prostorách nad obchodem Billa na Křižíkově náměstí, můžete hlásit do tanečních kurzů pro děti, mládež i dospělé.
V nabídce jsou kurzy přípravky pro děti od tří do devíti let. Vyučovat se budou společenské, moderní i disco tance. Novinkou jsou kurzy baletu a scénického tance.
Nedílnou součásti jsou kurzy tance a společenské výchovy pro mládež a taneční pro dospělé, které se budou opět konat v krásných prostorách secesní budovy Střelnice. Pro lidi, kteří se přihlásí do tanečních, poskytuje studio 10% slevu na taneční obuv H-Dance v obchodě 6dance, který se nachází rovněž ve Studiu Grand. Zároveň poskytuje slevy na společenské šaty, vhodné například na maturitní plesy či taneční kurzy. Zapsat se do tanečního kurzu můžete prostřednictvím elektronické přihlášky na www.6dance.cz

Pole dance s mistryní

S novou sezónou Studio Grand rozšiřuje také nabídku moderních cvičebních programů. Kompletní nový rozvrh najdete na webových stránkách studia www.studiogrand.cz. Zacvičit si budete moci bossu cardio, piloxing, fit balet, balet pro dospělé, bodyform, zumbu, chi-toning, salsu a bachatu a mnohé další.

Zájemci si budou moct vyzkoušet nejmodernější způsoby cvičení a taneční programy. Opět bylo do rozvrhu zařazeno dopolední cvičení vhodné pro maminky s dětmi, takzvané pilates clinic. Jedná se o zdravotní pilates, cvičení správného držení těla, které je vhodné pro všechny věkové kategorie včetně těhotných žen.

Novinkou je také takzvaný flexi stretching - cvičení, které učí správné protahování a zlepšení pohyblivosti. Flexi stretching není kurzem, ale workshopem (dílnou), lidé tak na něj mohou přijít i jednorázově bez toho, aby dlouhodobě navštěvovali kurz. Konat se bude vždy v neděli od 18 hodin.

Milovníci akrobatického tance na vertikální tyči – pole dance se opět mohou těšit na kurzy s mistryní ČR a semifinalistkou show Česko Slovensko má talent Lucií Šimkovou. Tančit s ní budete moci od 5. října.

Rezervace míst na cvičení můžete provést také pomocí sms zprávy na čísle 778 502 889 nebo mailem na info@studiogrand.cz. Veškeré informace včetně rozvrhů cvičení najdete na webových stránkách Studia Grand www.studiogrand.cz https://www.facebook.com/studiograndtabor

Studio Grand v Táboře působí přes dva roky. Tanečními kurzy STK 6Dance prošly tisíce párů, ve studiu každoročně cvičí stovky zákazníků.

Plakáty akcí naleznete níže v galerii k článku.


Fotografie


Autor: inz -

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 

Vstupenkový systém BzucoKultura dnes


Pohádka ke dni dětí - Tři pohádky s písničkou

Pro děti
Amfiteátr DK Milevsko
28.05.2023 od 15:00 hod.

 

Temperament a vášeň

Hudba
Divadlo Oskara Nedbala Tábor - velký sál
28.05.2023 od 19:00 hod.

 

Gejzírfest folk country open air 2023

Hudba / festival / folk country open air
České Budějovice, Nádražní x Pražská tř.
28.05.2023 od 10:00 hod.

 

Den dětí

Pro děti
Tismenické údolí - amfiteátr
28.05.2023 od 14:00 hod.