PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Skáčete rádi do vody? HighJump vás nabije adrenalinem, relaxem i hudbou

Skáčete rádi do vody? HighJump vás nabije adrenalinem, relaxem i hudbou

Středa, 29.06.2011 / pozvánka

 

Ve dnech 29. až 30. července se v hřiměždickém lomu nedaleko Příbrami uskuteční 12. ročník otevřeného mistrovství republiky ve skocích do vody. Adrenalinový sportovní zážitek, plejáda známých kapel, řada doprovodných aktivit a individuální kempingová zábava v krásném žulovém lomu - to je barvitý program již tradičního Highjumpu. Letošní ročník navíc ovládne světové reggae v podání Christophera McFarlanea.

Denní program nabízí profesionální exhibici a soutěž v extrémních skocích do vody z 12 a 16 metrové věže a 5 metrové houpačky. V hlavních rolích soutěže se představí jak skokanská špička ze zahraničí, tak čeští borci. Největším úspěchem a odkazem Highjumpu je skutečnost, že hostil a vychoval nejlepší domácí skokany. Například Michal Navrátil, naše skokanská „celebrita číslo jedna“, začal na Highjumpu kariéru, která ho v dnešní době řadí mezi nejúspěšnější skokany světa. Jako high diver získal dokonce prestižní angažmá ve vodním divadle na lodi Allure of the Seas.

Součástí závodu bude i nejbizarnější skokanské odvětví zvané SPLASHDIVING (pro představu a lidově "placáky"), jehož cílem není ladný dopad, ale naopak to, aby vystříklo co nejvíce vody. Nutno dodat, že Splashdiving je oficiální sportovní disciplínou populární po celém světě.

Přes den voda, v noci hudba

Večer se Highjump promění v outdoorovou festivalovou party s hudební produkcí na čtyřech scénách. Na hlavní Evropa 2 Stagei se blýsknou přední české kapely jako Skyline, Navigators, Pipes and Pints či Indy KMBL. Díky generálnímu partnerovi se však Highjump 2011 poprvé ve své historii pochlubí hvězdným zahraničním headlinerem. Se svou kapelou bude letošnímu programu vévodit světová reggae STAR z Británie Christopher McFarlane, za hranicemi proslulý jako Macka B.

Na Highjumpu téměř nic nechybí. Rozlehlé dějiště a zázemí akce totiž naplňuje veškeré potřeby a pohodlí svých fanoušků. Bezprostředně u lomu zaparkují, postaví stan a k dispozici je řada stánků nejen s občerstvením. Během víkendu si mohou užít koupání v čistém žulovém lomu. Odvážní jedinci si mohou na vlastní kůži vyzkoušet „highjump“ nebo se zúčastnit doprovodných zábavních aktivit. Návštěvníci se mohou těšit na Pit Bike freestyle motokros, soutěž Highjump best babe, Nintendo herní stan či originální závod na surf prknech. Více informací o akci Highjump naleznete na www.highjump.cz


Autor: i -