PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


První Muffin 2013: Kemp Mláka žil neskutečnou party od světla do světla

První Muffin 2013: Kemp Mláka žil neskutečnou party od světla do světla

Čtvrtek, 23.05.2013 / fotoreport

 

V sobotu 18. května rozzářilo slunce první letošní Muffin open air festival v kempu Mláka. Na jedné stagei se jelo v rytmu reggae, druhá stanová stage zněla od odpoledne v lámaných rytmech. Pohodová atmosféra, kterou spoluutvářeli například Dj Ramel, ZBNK, Sukulent Sound, Fast Food Orchestra, Bug’n’Dub, V3SKA, Colectiv, Kaya, Forbidden Society, Soundpolis crew, F.I.L. a další. Juchalo se zkrátka od světla do světla. A hlavně, na pohodu!
Pokračování Muffinu bude na konci prázdnin, 31. srpna.

Přidejte si Kulturne.com na facebooku a mějte přehled o kultuře a soutěžích nejen na jihu Čech! www.facebook.com/Kulturnecom 



Fotografie


Autor: David Peltán





SMUTÉNKA: Zemřel herec a prezident MFF Karlovy Vary Jiří Bartoška

Ve věku 78 let dnes 8. května zemřel přední český herec, dabér a prezident MFF Karlovy Vary Jiří Bartoška. Držitel dvou Českých lvů, český Delon, lev salónů, vášnivý kuřák, ale hlavně rovný muž, demokrat s charismatickým hlasem, milující manžel a otec od rodiny. Z nepočtu skvělých divadelních a filmových rolí těžké vybrat, a tak si dnes na počest něco hezkého pusťte. Děkujeme, mistře! (dap)

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 

Vstupenkový systém Bzuco



Kultura dnes


Queenshow

Hudba / koncert / rock
Hotel Palcát
09.05.2025 od 19:00 hod.

 

Tactical Breakz event vol. 7

Hudba / dj / dnb
The Gallery
09.05.2025 od 21:00 hod.

 

Afterspoon + Stella Navis + Refýž

Hudba / koncert / grunge - post punk - alternative
Rockle
09.05.2025 od 19:00 hod.

 

Večer s Davidem Lynchem

Kino / film
Výměník1
09.05.2025 od 19:30 hod.