PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Parfém, luxus pro všechny!

Parfém, luxus pro všechny!

Sobota, 10.01.2015 / móda

 

Najít si oblíbený parfém někdy trvá celý život. Vonět vám jich může spousta, ale ten opravdu srdcový je jen jeden.Víte jak voní úspěch? Jaké ingredience se hodí právě k vaší osobnosti? Dražší nemusí vždy znamenat lepší!

Parfém si často vybíráme nevědomky, podle toho, jakou emoci nebo vzpomínky v nás vzbuzuje. Vkus se mění s věkem. Vybíráme vůně, které obsahují ty samé ingredience. Parfémy by se měly v průběhu roku střídat. Dávno neplatí pravidlo o jednom parfému na celý život. Ženy hledají parfém, který odráží jejich momentální životní situaci. . Muži, hledají vůni, která ztělesňuje jejich ideál a to, jací by chtěli být.

Parfém jako dárek? To je nelehký úkol! Dejte na první dojem. Přičichněte, vybavte si osobu, které chcete parfém věnovat, jaká je její povaha, co ráda nosí a dělá.

Vůdčí osobnost = výrazné aroma bílých květů (Bottega Veneta: Eau Légére, Madona: Truth of Dare)
Elegantní mladá dáma = šťavnaté ovoce v květinovém hávu ( DKNY: My NY, Avon: Parisian CHic)
Sebevědomá milovnice luxusu = hřejivé tóny ambry (Chanel: Coco, Yves Saint Laurent: Cinema)
Milovnice přírody a sportu = růže a ovoce (Burberry: My Burberry, Puma: Time For Play)
Svůdkyně = vanilka a závoj květin (Lady Gaga: Eau de Gaga)

VYBERTE SI VŮNI PODLE ZNAMENÍ!

Beran - Vyzkoušejte vůni od Marca Jacobse Daisy Dream, vůni inspirovanou sedmikráskami a modrým nebem.

Býk
 - Vyzkoušejte klasickou vůni Dior J´adore, extrémně ženskou, květinovou vůni.

Blíženci - Vyzkoušejte novinku od Michaela Korse Signature Woman, luxusní květinovou vůni, která nabízí převahu tuberózy z Indie, přeměněnou na jedinečnou moderní vůni obklopenou květinami.

Rak - Vyzkoušejte toaletní vodu Arlésienne od L´occitane, vůni inspirovanou francouzskou múzou a femme fatale, kterou zobrazovalo mnoho francouzských umělců, v jejímž složení najdete růži, šafrán a fialky.

Lev - Vyzkoušejte nesmrtelnou klasiku Chanel No. 5, bez kterého Marilyn Monroe neudělala ani krok. Zahalí vás do elegance.

Panna - Vyzkoušejte parfém CHLOÉ CHLOÉ, vůně plná nápadů, tvořivosti, nespoutanosti a hlavně květin.

Váhy - Vyzkoušejte Versace Yellow Diamond, čistou, jasnou, květinovou vůni.

Štír - Vyzkoušejte Opium od Yves Saint Laurent, symbol orientu.

Střelci - Vyzkoušejte Giorgio Armani Acqua di Gioia, vůni úspěchu.

Kozoroh - Vyzkoušejte Guess Girl, vůně plná malin, melounu a vanilky.
Vodnář - Vyzkoušejte Davidoff Cool Water Woman, vůně inspirovaná nejkrásnějšími přírodními úkazy světa.

Ryby - Vyzkoušejte BIO toaletní vodu Harmonie od Les Fleur de Bach. 100% přírodní vůni harmonizující vnitřní duševní a fyzickou pohodu.

Já nerozlišuji vůně podle znamení ani ročního období. Mám své oblíbené a osvědčené, které kolikrát vyloženě potřebuji mít u sebe. Když si k nim čichnu dodají mi energii, sílu, vyvolají ve mě vzpomínky. Ano, i já vybírám vůně se stále stejnými ingrediencemi a základem.

Nejdéle používám Kate Moss: Kate. Ta mě snad nikdy neomrzí. Přestává se u nás prodávat. Jednu dobu byla k nesehnání, tak jsem si ji vozila z Londýna. V posledních dnech se objevila na parfums.cz za skvělé ceny!

Doporučuji Nina Ricci: Nina, mám ráda sladké parfémy. Najdete v ní citrusy, pivoňky, vanilku. A v poslední době jsem si hodně zamilovala CHLOÉ: Roses de Chloé, výrazný a něžný parfém. Vůně odhaluje všechny podoby růže. MILUJU!

Naposledy jsem vyzkoušela Guess: Dare, jasmín, růže a květ kaktusu. Ze začátku hodně silná, pomalu se vytrácí, až o ní nevím, což  nemám ráda a s CHLOÉ se mi to nestává.

Můj trik? Nanáším si parfém do vlhkých vlasů po umytí. Zkuste to!

Foto: shutterstock.com, wehearit.com
 


Fotografie


Autor: Kamila Kosová