PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


OLIVE SHOW: Víte, jaký oblek na silvestrovskou party či romantiku ve dvou?

OLIVE SHOW: Víte, jaký oblek na silvestrovskou party či romantiku ve dvou?

Neděle, 30.12.2012 / fotoreport + článek

 

Jak je vidno, svět v pátek 21. prosince neskončil, a proto si můžeme s rodinou a přáteli užít Vánoce i Nový rok. A právě na silvestrovské oslavy se dnes zaměříme. Prošli jsme táborské obchody a na jejich webových stránkách jsme se nechali volně inspirovat nabídkou k tomu, jak se vyladit na oslavu poslední a zároveň první noci roku.

Party
Nebojte se experimentovat a vybočit z řady. V letošní zimní sezóně „letí“ flitry a lesklé materiály. Pokud zvolíte právě tento styl, rozhodně nebudete k přehlédnutí. Nám se zalíbila úzká flitrová sukně. V kombinaci s volnějším topem s odhalenými zády budete královnou party. Samozřejmostí jsou doplňky v odpovídající barvě kovu. Stejně tak i kabelka. My jsme se inspirovali v nově otevřeném táborském obchodě The Bag. Pokud vás bude doprovázet i partner, doporučujeme přinejmenším dobře padnoucí košili, se sakem ještě lépe. Vždyť v čem jiném by měl doprovázet královnu večírku? (foto1)

Posezení s přáteli
Už slovo posezení napovídá, že by se mělo jednat o pohodlnější outfit. Není nutné si v žaludku tísnit všechny ty výborné chlebíčky a jednohubky ještě upnutým topem. Kalhoty jeansového střihu jsou evergreenem, který snad nikdy nevyjde z módy. Slavnostní večer si ale zaslouží i stejné oblečení. V oddělení s topy najdete širokou nabídku střihů, barev i potisků.
Pokud se chystáte půlnoc oslavit venku, podívat se na ohňostroj nebo si nějaký udělat, nezapomeňte ani na pořádnou zimní výbavu. Možná se vám po pár sklenkách bude zdát, že je docela teplo, ale ráno byste si asi v horečnatém blouznění nepoděkovali. Bundu či kabát doplňte třeba barevnými nezbytnostmi, jako jsou čepice a rukavice. Veselé barvy k veselému večeru. (foto2)

Ve dvou, v teple domova
I na tuhle stránku silvestrovské noci jsme se v našem hledání inspirace podívali. V nabídce je opravdu nepřeberná škála stylů, záleží samozřejmě na vaší preferenci. Mi jsme vybrali teploučké flaušové pyžamo. Vždyť který materiál se hodí pro chladný zimní večer lépe? Stejnou službu udělá i úpletová verze pro pány. Pokud přeci jen chcete mít speciální večer, ozvláštnit ho můžete třeba stylovými sklenkami k přípitku. Ty si ovšem zasluhují luxusnější náplň než obyčejný sekt, nemyslíte?

Krásný Nový a stylový přejí redaktorky Olive Show!

Zdroje fotografií:
Party -  Top Secret, fashionshop.cz, newlook.com, c-and-a.com, lightinthebox.com, ccc.eu
Posezeni - newyorker.eu, ccc.eu, dorothyperkins.com, kenvelo.com, fashionshop.cz, sportisimo.cz
Doma -  ffmoda.com/cz


Fotografie


Autor: Denisa Kajdová


Související články

 

 
Kultura dnes


Veřejné zasedání zastupitelstva města Milevska

Ostatní / setkání
Dům kultury Milevsko
23.10.2019 od 17:00 hod.

 

Hradišťan

Hudba / koncert / folk
Spektrum Sezimovo Ústí
23.10.2019 od 19:00 hod.