PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Olive Show: Podzimní doplňky hrají zlatě. Stále frčí indiánské a květinové vzory

Olive Show: Podzimní doplňky hrají zlatě. Stále frčí indiánské a květinové vzory

Čtvrtek, 10.10.2013 / fotoreport + článek

 

Podzim přišel tak rychle, že jsem ani nestačila vyměnit letní věci za ty podzimní. Co je trendy a jaká móda frčí v tomto ročním období, jste se mohli dočíst v nedávném reportu. Jak ale vylepšit svůj outfit a být jedinečně cool i v pochmurném a deštivém počasí? Jak a kde chytit múzu…vyražte na lov doplňků!

Já svojí múzu našla v Londýně, kam vyrážím několikrát do roka na nákupy. Kabelky, kterých nemám nikdy dost a doplňky, které jsem tam prostě nemohla nechat. To, co je aktuálním trendem, seženeš prostě všude a za pár liber. Čím víc doplňků máš na sobě, tím víc jsi v Londýně in. A regály obchodů všech značek od Next, River Island až do Primark hrajou zlatě. Zlaté šperky jsou prostě letošní podzim na prvním místě žebříčku módní hitparády. Něco jako styl by Rihanna. Můj stav: čtyři kabelky a dvě kila doplňků všeho druhu.

Zaměř se na doplňky i ty! Někdy se vyloženě nehodí, jindy to bez nich není ono. Jsou důležité pro výsledný efekt, ale i pro zdravé sebevědomí. Proto je ukaž a neschovávej! Náramky, řetízky, čelenky, hodinky, prsteny. Cokoliv tě napadne. Není nic jednoduššího, než se rozzářit doplňky. Dokonale obohatí tvůj vzhled. Mohutné či decentní. Čím větší, tím lepší. Barva letošního podzimu je jednoznačně zlatá. Už nyní jsou regály módních značek naplněné zlatými kousky.

Kabelka je základ, dámy!

Pocit luxusu můžeš mít se zlatými doplňky značek H&M, Zara, River Island nebo zaručeně TopShop. Dovolené jsou i neurčité tvary. Mohou o osobnosti hodně vypovědět. Většinou symbolizují jemnost a smyslnost.
Nejviditelnějším celoročním doplňkem je samozřejmě kabelka. Kabelka je základ. Dokáže oživit nudný černý outfit nebo dodá nádech džínům se svetrem. Kabelky se letošní podzim povezou na vlně luxusu a nadčasovosti. Můžeme se těšit z nových kolekcí, které zaplnily butiky. Značky Gucci, Louis Vuitton nebo Dolce&Gabbana nabízejí modely zcela v novém provedení.

Bez barev to nejde

Neboj se barev. Květinové a indiánské vzory stále vedou na žebříčku všech outfitů a doplňků. Vylepšit ale můžeš i obsah své kabelky. Obleč svůj Iphone nebo Ipad do teplé peřiny. Vlastnit barevný, zdobený nebo strakatý obal je velkým trendem. Velmi zajímavé kousky přináší kolumbijská návrhářka Catalina Estrada. Nabízí opravdu jedinečné vzory obalů, krytů i kabelek. Ale také ASOS, Ann Chritine, Oilily nebo třeba Swarovski.

Malé, velké, barevné, kožené, na zámek, s kapsičkami na karty nebo na fotky. To jsou peněženky, které jsou s námi mnohdy déle než oblíbená kabelka. Proto by měla být tvoje peněženka krásná a při výběru bychom si měli dávat záležet. DKNY, Louis Vuitton, S. Oliver, Catalina Estrada, River Island nabízí kousky, které stojí za vyzkoušení nebo alespoň za zhlédnutí.


Fotografie


Autor: Kamila Kosová


Související články

 

 

Vstupenkový systém BzucoKultura dnes


U nás doma fest - 9. ročník

Hudba / festival / Blues, punk, rock, divadlo
Eliéška - bechyňské podzámčí
23.09.2023 od 13:00 hod.

 

 

Den otevřených dveří pro maturantky

Ostatní / den otevřených dveří
Svatební salon S-XXXL
23.09.2023 od 09:00 hod.

 

Venkovní pilates

Sport / jiný
Dům kultury Milevsko - amfiteátr
23.09.2023 od 09:00 hod.