PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Odjedete cyklistický maraton, pak přijde Kissmaraton s Veronou

Odjedete cyklistický maraton, pak přijde Kissmaraton s Veronou

Pondělí, 04.08.2014 / pozvánka

 

V sobotu 9. srpna ožije zámecká zahrada v Mladé Vožici celodenním Kissmaratonem. Odpoledne budou pro návštěvníky připraveny hry, soutěže, a také cyklistický Vožický maraton, večer zahrají známí jihočeští DJs a kapela Verona.

Odpolední program trvá od 14 do 20 hodin a vstup na něj je zdarma. Pokud máte zájem zúčastnit se Cyklistického vožického maratonu (42 km), nezapomeňte na prezenci v 10:30 hodin. Závodníci startují ve 13 hodin. Kromě cyklistů si přijdou na své i milovníci dalších sportů a hlavně zábavy.
Budou se hrát turnaje v mini kopané na nafukovacím hřišti o hodnotné ceny i souboje v americkém sportu BEER-PONG. Pro děti bude připraven skákací hrad, face-painting studio nebo mini cyklistická dráha.

Večerní program začíná v 18 hodin a vstup je 100 Kč. Vyplatí se přijít včas – prvních 200 hostů dostane od pořadatelů dárek. Hudební scénu oživí populární jihočeští Djs: DJ ROMAN ANDĚL, DJ GROOVE DAN a DJ BASSLICKER, živě zahraje skupina Verona. Kromě toho na návštěvníky čeká pestrý doprovodný program, speciální hudební a světelný aparát od Jaudio.cz a festivalová Meloun Lasershow. Odpoledním i večerním programem budou provázet moderátoři radia Kiss Jižní Čechy.

Pořadatelé počítají i s nepřízní počasí – připraveny budou dva velké party stany s kapacitou pro 1000 lidí.

Přespolní návštěvníci mohou využít dopravu svozovými autobusy – místa a časy odjezdů najdete v události. Odkazy naleznete níže.

Více informací najdete na stránkách události ZDE

Mapu maratonu naleznete zde

Registrace do fotbálku 3+1 naleznete ZDE

Svozy naleznete ZDE

Soutěž o vstupy naleznete ZDE

Registrace do Beer-Pongu naleznete na www.beer-pong.czZdroj: internet


Fotografie


Autor: ap -

Pokáč přiveze do Tábora show z O2 areny. Bude poslední v roce

 Oblíbený písničkář Pokáč přiveze do táborského Hotelu Palcát svou show, s níž vystoupil v naprosto plné pražské O2 areně, kde s ním jeho písničky zpívalo 14 tisíc lidí od dětí po dospělé. Koncert, který se uskuteční v pátek 7. října od 20 hodin, bude Pokáčovo posledním letošním vystoupení v České republice. Táborský festival vína, jídla a kultury tímto koncertem ukočí svůj 14. ročník. Vstupenky jsou k dostání v předprodeji ZDE. (dap) 

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


senior bez nehod

Ostatní / divadelní přednáška
Kulturní dům Veselí nad Lužnicí
06.10.2022 od 13:00 hod.

 

Kurz korálkování

Ostatní / workshop / od 6 - 120 let
Dům kultury Milevsko
06.10.2022 od 16:00 hod.