PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Odjedete cyklistický maraton, pak přijde Kissmaraton s Veronou

Odjedete cyklistický maraton, pak přijde Kissmaraton s Veronou

Pondělí, 04.08.2014 / pozvánka

 

V sobotu 9. srpna ožije zámecká zahrada v Mladé Vožici celodenním Kissmaratonem. Odpoledne budou pro návštěvníky připraveny hry, soutěže, a také cyklistický Vožický maraton, večer zahrají známí jihočeští DJs a kapela Verona.

Odpolední program trvá od 14 do 20 hodin a vstup na něj je zdarma. Pokud máte zájem zúčastnit se Cyklistického vožického maratonu (42 km), nezapomeňte na prezenci v 10:30 hodin. Závodníci startují ve 13 hodin. Kromě cyklistů si přijdou na své i milovníci dalších sportů a hlavně zábavy.
Budou se hrát turnaje v mini kopané na nafukovacím hřišti o hodnotné ceny i souboje v americkém sportu BEER-PONG. Pro děti bude připraven skákací hrad, face-painting studio nebo mini cyklistická dráha.

Večerní program začíná v 18 hodin a vstup je 100 Kč. Vyplatí se přijít včas – prvních 200 hostů dostane od pořadatelů dárek. Hudební scénu oživí populární jihočeští Djs: DJ ROMAN ANDĚL, DJ GROOVE DAN a DJ BASSLICKER, živě zahraje skupina Verona. Kromě toho na návštěvníky čeká pestrý doprovodný program, speciální hudební a světelný aparát od Jaudio.cz a festivalová Meloun Lasershow. Odpoledním i večerním programem budou provázet moderátoři radia Kiss Jižní Čechy.

Pořadatelé počítají i s nepřízní počasí – připraveny budou dva velké party stany s kapacitou pro 1000 lidí.

Přespolní návštěvníci mohou využít dopravu svozovými autobusy – místa a časy odjezdů najdete v události. Odkazy naleznete níže.

Více informací najdete na stránkách události ZDE

Mapu maratonu naleznete zde

Registrace do fotbálku 3+1 naleznete ZDE

Svozy naleznete ZDE

Soutěž o vstupy naleznete ZDE

Registrace do Beer-Pongu naleznete na www.beer-pong.czZdroj: internet


Fotografie


Autor: ap -

Odešel Michal Maudr alias DJ Loutka, legenda

 Podle zatím blíže nespecifikovaných událostí česká hudební scéna přišla o legendu, DJ Loutku. Letos oslavil 51. narozeniny. Michal Maudr DjLoutka byl jedním ze zakladatelů klubové scény v ČR a jedním z prvních hráčů české houseové hudby, žánru zůstal věrný. V roce 1993 spoluzaložil agenturu Roxydust house. Hrál po boku světových jmen jako Carl Cox, Dj Sneak, Terry Francis, Darren Emmerson, Chemical Brothers, Jazzanova, Underworld aj. (dap)

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Ondřej Kříž a Jirka Řapek u Stánku

Hudba / koncert
Stánek - Žižkovo náměstí
20.08.2018 od 20:00 hod.

 

Láska všemi deseti

Kino / film
Stánek - Žižkovo náměstí
20.08.2018 od 21:00 hod.