PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Netradiční Silvestr v týpí na písečné pláži? Můžete ho zažít v Černé v Pošumaví

Netradiční Silvestr v týpí na písečné pláži? Můžete ho zažít v Černé v Pošumaví

Neděle, 28.12.2014 / pozvánka

 

Letošní oslavy příchodu nového roku oslaví netradičně návštěvníci písečné pláže Windy Point v Černé v Pošumaví. Silvestrovský program začne již od 10 hodin ráno povánočními trhy v týpí na pláži a soutěžemi pro děti. V 16 hodin přivítá návštěvníky několikanásobný mistr České republiky a vicemistr Evropy ve flairu, David Neumann, horkou Becherovkou, která bude pro příchozí hosty zdarma.

Celým večerem bude hudebně provázet skupina Tabsker, která v několika vstupech zahraje průřez žánry ska a reggae, balkánskou dechovkou nebo překvapí elektronickým setem. V rámci programu bude probíhat barmanská školička nebo karaoke. Bohatý program završí půlnoční překvapení na Lipenském jezeře. Bar Windy Point bude otevřen až do ranních hodin. Program na pláži bude pokračovat i ve čtvrtek 1. ledna, kdy bude v případě příznivých klimatických podmínek připraven sportovní program s výlety na běžkách, nordických bruslích a saních, snowkiting, zápas v ledním hokeji, rybolov v ledu. Bar na pláži Windy Point bude otevřen od soboty 27. prosince 2014 každý den až do čtvrtka 1. ledna 2015 a vstup je stejně jako v letních měsících zcela zdarma.

Silvestrovský program završí promítání v ledním (letním) kině Černá v Pošumaví, kde bude v pátek 2. ledna od 17:30 pod širým nebem vůbec poprvé v zimě promítán film Tučňáci z Madagaskaru. Vstupné na promítání je dobrovolné a výtěžek ze vstupného bude předán malé Kristýnce, která trpí mozkovou obrnou a na jejíž podporu se po celý týden budou sbírat víčka i na baru Windy Point.


Cílem netradičního programu na oblíbených letních místech v Černé v Pošumaví je oživení kulturní nabídky v období Vánočních prázdnin a vítáni jsou návštěvníci Lipenska stejně jako jeho obyvatelé.

Více info:
www.windypoint.cz
www.facebook.com/windypoint
https://www.facebook.com/VickaPomocProKristynku
 


Fotografie


Autor: i -

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


zvěřinec pana ezopa - divadlo navětvi

Divadlo / pro děti
Park za Kulturním domem Veselí nad Lužnicí
11.08.2022 od 16:30 hod.

 

Cihelna a spol.

Hudba / koncert / folk rock
Park za Kulturním domem Veselí nad Lužnicí
11.08.2022 od 19:00 hod.

 

Milevské léto - Láska & VO106

Hudba / koncert
Amfiteátr Dům kultury Milevsko
11.08.2022 od 18:00 hod.

 

Jam session

Hudba / koncert
Univerzita
11.08.2022 od 19:30 hod.