PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Na Žižkův vraždící palcát XL konečně dorazí avizovaní Hypnos, špička death metalu

Na Žižkův vraždící palcát XL konečně dorazí avizovaní Hypnos, špička death metalu

Pátek, 26.09.2014 / článek

 

Poté, co bylo jarní pokračování festivalu Žižkův vraždící palcát zrušeno z důvodu vytíženosti headlinera Hypnos, nastane peklo v táborském klubu Milenium v sobotu 27. září. Od 16.30 hodin se otevřou brány klubu a milovníci metalu a jeho příbuzných žánrů si přijdou na své u kapel Bad Days Begin, Elysium, The Morphean, Mater Monstifera, FOB, Malignant Tumour, Shampoon Killer a dlouho avizovaných Hypnos. 

Vstupné na akci je do 17.30 hodin 199 korun, potom zaplatíte 249 korun. Na místě již tradičně zajištěn velký výběr CD, MC, LP, triček a dalšího UG materiálu. Klub bude otevřen do odjezdu ranních vlaků. 

Hypnos
Death-metalová kapela, založená na kořenech legendárních Krabathor a patří mezi špičku české death metalové scény, Vám představí svůj úspěšný počin z roku 2013 pod názvem „Heretic Commando“. Lze tedy očekávat skvělou death metalovou smršť!

F.O.B. (http://bandzone.cz/fob)
Domácí stálice hrající Death-metalcore, která vždy přinese něco nového a letošní Žižka nebude výjimkou. Kapela předvede nový song z připravovaného alba, které má vyjít někdy v průběhu příštího roku. Samozřejmě kapela nevylučuje nějaké to další překvapení, jak je u ní zvykem.

Malignant Tumour (http://malignanttumour.com)
Ostravští crust-rock ‘n‘ rollový pardálové, kteří patřili mezi první kapely, které začali hrát extrémní muziku v ČSFR. Přijedou po dlouhých šesti letech představit jejich poslední album z roku 2013 Overdose & Overdrive, které nahráli v německém studiu STAGE ONE. A má za svou dvacetitříletou kariéru na svém kontě přes 900 koncertů na třech kontinentech.

Mater Monstifera (http://bandzone.cz/matermonstifera)
Po roce se do Tábora opět vrací jihočeská atmoblacková úderka Mater Monstifera, která už patří do rodiny na Žižkovi, Vám přijede představit svůj poslední počin z roku 2013 „V troskách Tvýho světa“. Zazní skladby jako: Sedm Hříchů, Dál v nebi bloudím a další.

The Morphean (http://themorphean.com)
Rakouská kapela, která míchá starý death metal s moderním metalem. Budou mít letos na Žižkovi premiéru a přijedou představit jejich poslední desku z letošního roku pod názvem Mechanical.

ELYSIUM (http://www.elysium.cz)
Metalový machři přijedou z Ústí nad Labem. Na Žižkovi budete mít poslední možnost vidět starý Elysium pohromadě, jelikož kapelu opouští zpěvák Jirka a bubeník Pepa. Také je možné, že s sebou přivezou nového zpěváka, tak se máme na co těšit! Kapela zahraje poslední album z roku 2009 pod názvem „Nine Ways To Leave“.

Shampoon Killer (http://bandzone.cz/shampoonkiller)
Shampoon Killer je pražská akvizice drtící brutal death/grind složená ze členů a ex - členů Sarcom, Brutally Deceased, Heaving Earth, Poppy Seed Grinder a Psychotic Despair, která vznikla už na jaře roku, 2007 jako nový death metalový projekt s jasně vymezenou anti-diskofilní tématikou. V termínu 10.-12.10.2014 mají zabookovaný studio, kde budou nahrávat svoji první desku.

Bad Days Begin (http://bandzone.cz/baddaysbegin)
Táborští death-hardcorový borci, mají pro vás připravený 10 trackový playlist, včetně premiérové novinky a to, že natočí nový singl a předvedou ho na Žižkovi!


Autor: dap, i -


Související články

 

 
Kultura dnes


Letní čtení v botanické zahradě pro dospělé / Povídky Zdeňka Svěráka a Ivana Krause

Ostatní / Letní čtení v botanické zahradě
Botanická zahrada při VOŠ a SZeŠ v Táboře
17.08.2022 od 19:00 hod.

 

Letní čtení v botanické zahradě / Co se zdá medvědům

Pro děti / Letní čtení v botanické zahradě pro děti
Botanická zahrada při VOŠ a SZeŠ v Táboře
17.08.2022 od 15:30 hod.

 

BraAgas

Hudba / koncert / balkán - celtic
Stánek - Žižkovo náměstí
17.08.2022 od 20:00 hod.

 

Koncert kapely Spolektiv

Hudba / koncert / folk&country
Park pod gymnáziem, Bros.bar
17.08.2022 od 19:00 hod.