PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


MÓDA: Průsvitná kabelka, průsvitné spodní prádlo...

MÓDA: Průsvitná kabelka, průsvitné spodní prádlo...

Sobota, 04.10.2014 / článek

 

Transparent Fashion znovu ožívá. Co to vůbec znamená a jak tuto módu poznáte? Nebojte se, je opravdu nepřehlédnutelná. Transparentní – průhledný, průsvitný, dostatečně jasný. První průhlednou tašku, jsem měla už na střední škole. Tenkrát se mi všichni smáli. Byl to zkrátka úlet - celá třída věděla, co mám k svačině. Ale teď už nejde jenom o tašky a kabelky. Průhledné je tak nějak všechno. Boty,sukně i spodní prádlo!

Takže až půjdete po ulici, nedivte se, až potkáte trochu výstředně odvážný kousek. módní trendy přicházejí a odcházejí nezávisle na tom, zda se vám líbí. Průsvitnost je krásná, zajímavá a IN.

Nedivím se nikomu, koho by tento styl odrazoval. Nemusíte se hned navlékat do průhledné sukně. Zkuste módní doplněk. S takovou průhlednou taškou nebo kabelkou budete nepřehlédnutelná!

Představím vám svůj kousek. Kabelku jsem si pořídila za 180 Kč z www.votocvohoz.cz Je meruňkově olemovaná, s nastavitelným popruhem. Uvnitř má malou kapsičku na zip, kam si dávám hlavně kosmetiku, telefon a klíče od auta (viz. foto níže). 

Teď už budete vidět a vědět všechno. Ať chcete nebo ne. Dnešní mladou generaci nic nezastaví. Proto je potřeba experimentovat dokud je to možné. A vy ostatní můžete mít jen kritické oko. Pokud se vám to nelíbí, nedívejte se.


Fotografie


Autor: Kamila Kosová


Související články

 

 
Kultura dnes


zvěřinec pana ezopa - divadlo navětvi

Divadlo / pro děti
Park za Kulturním domem Veselí nad Lužnicí
11.08.2022 od 16:30 hod.

 

Cihelna a spol.

Hudba / koncert / folk rock
Park za Kulturním domem Veselí nad Lužnicí
11.08.2022 od 19:00 hod.

 

Milevské léto - Láska & VO106

Hudba / koncert
Amfiteátr Dům kultury Milevsko
11.08.2022 od 18:00 hod.

 

Jam session

Hudba / koncert
Univerzita
11.08.2022 od 19:30 hod.