PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Mafia bude slavit s americkými The Beatnuts i Prago Union live bandem

Mafia bude slavit s americkými The Beatnuts i Prago Union live bandem

Pátek, 19.10.2012 / pozvánka

 

Přesně jeden rok uplynul od poslední akce, která započala svou historii už v roce 2006 pod názvem The Hip Hop no., a nyní je zpět s pořadovým číslem 15.  V sobotu 20. října v táborském klubu Milenium vystoupí další hvězdná jména. Po Onyx se klub chystá rozdrtit americká partička Beatnuts. Z českých a slovenských interpretů se můžete těšit na Prago Union s kapelou, Revoltu, DNA a další. Nechybí ani odpolední zábavní program, kterým akce odstartuje.

V 10 hodin dopoledne před klubem Milenium na Pražském sídlišti začíná odpolední program zdarma. Návštěvníci se mohou těšit na Montana Graffiti Jamem, poladěná auta DOTZ Tuning, workout pod hlavičkou SeberRevolta. Hudebně akci doprovodí Dj F.I.L.

Úderem 19. hodiny pak začíná hlavní část Hip Hop No.15 - večer plný hudby. Zde jsou hlavní hvězdou američí The Beatnuts, kteří svojí první nahrávku datují k roku 1990. V jejich beatech nejsou jen houpavé hiphopové rytmy, naleznete v nich také jazz, funk a latinské rytmy. Skupina má za sebou 15 nahrávání a patří do staré hiphopové školy.

Prago opět live

Návštěvníky jistě nezklame ani známá česká klasika Prago Union s živou kapelou a vynikajícím textařem a  Mc Katem (Chaozz - Deph). Dále se na pódiu objeví Revolta a nechybí ani zástupci slovenské scény - DNA ze slovenské skupiny Drvivá Menšina a Vladis ze skupiny 2H+. Z dalších interpretů lze jmenovat českého beatboxera BeatSolčy, slovenského BIO, skupinu Hipnotic s Lafrem a domácí z jižních Čech Afarastafa s F.I.L.em.

Nebude samozřejmě chybět ani druhá stage pro ty, kteří si budou chtít zatancovat s výběrovými djs z celé republiky jako je mistr desky Flux, Ramel, Rawal, Lucky Boy a jiní.  Jako doprovodný program by neměl chybět MAD cirkus mc contest, RAM Ladies streetdance exhibice, soutěže, projekční vstupy, dárky pro prvně příchozí, MafiaTV a další.

Akce je zároveň čtvrtými narozeninami pořádajícího labelu MafiaRecords. Vstupné na hiphopový večírej je 250 korun v předprodeji do 20.10. a 299 na místě. Lze zakoupit i VIP vstupenky, cena je však vyšší. Více o vstupném: http://www.ticketportal.cz/predstavenie_javisko_view.asp?IDPred=1272285 

Zdroj foto: OfficialHipHopSource.com


Autor: i, dap -

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Barbora Poláková TOUR 2019

Hudba / koncert
Městské divadlo Český Krumlov
20.11.2019 od 19:30 hod.

 

Psychotalks: Abstinující "závislák" a práce psychoterapeutů.

Ostatní / Přednáška
Studentský klub Kampa
20.11.2019 od 18:00 hod.

 

Pro-Pain (USA) + support

Hudba / koncert / hc
MC Fabrika
20.11.2019 od 19:30 hod.

 

Never Been 2 Jamaica

Hudba / koncert / reggae - ukulele folk
Balzam Café
20.11.2019 od 20:00 hod.