PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Kapela Havana street se loučila s fanoušky. Zahráli i hudebníci od Mayalla a Celine Dion

Kapela Havana street se loučila s fanoušky. Zahráli i hudebníci od Mayalla a Celine Dion

Čtvrtek, 06.10.2011 / fotoreport

 

Táborský Recykle music club nabídl v prvním říjnovém víkendu hned dva koncerty. Při pátečním se s publikem a fanoušky loučila táborská kapela Havana street band, která končí ve své současné sestavě. Návštěvníky potěšila žhavou rockovou nocí. V sobotu pak podium patřilo dvěma zahraničním hudebníkům - pianistovi a zpěvákovi Paulu Millnsovi (VB) a kytaristovi Butch Coulterovi (Kan). Muzikanti se mohou pyšnit spoluprací s hvězdami jako John Mayall, Mick Taylor, Jimi Page nebo Celine Dion. Millns dokonce složil píseň, již později zpívala v českém znění Marie Rottrová. A přesto, že publikum čítalo asi padesát hostů, neobjevil se téměř nikdo z početné táborské muzikantské obce - jak si posteskl dramaturg Richard Dušák. Snad příště.

V pátek 7. října v klubu vystoupí anglický fenomenální kytarista a zpěvák Justin Lavash, který svým hlasem připomíná například Toma Waitse. V sobotu vás čeká jízda s Tabor City Rocker´s Dj´s.


Více o akcích najdete také na facebooku jihočeského kulturního serveru Kulturne.com. Staňte se přáteli a mějte přehled o tom, co se děje v kultuře nejen na jihu Čech.


Fotografie


Autor: David Peltán

Fotky a videa z Mighty Sounds

 Fotografie a videa z festivalu Mighty Sounds najdete v následujících dnech na webu Kulturne.com nebo na facebooku Kulturnme.com ZDE. Photos and videos of festival Mighty Sounds you can check in next days on websites Kulturne.com and facebook HERE

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Kinematograf bratří Čadíků

Kino / film / letní kino
náměstí T. G. Masaryka, Veselí nad Lužnicí
19.07.2018 - 22.07.2018 od 21:30 hod.
vícedenní akce

 

Katka Syrná & David Peltán

Hudba
Budvarka U Zlatého lva, Tábor, Žižkovo nám. 16
19.07.2018 od 20:00 hod.

 

Milevské léto 2018

Hudba
Dům kultury Milevsko - amfiteátr
19.07.2018 od 18:00 hod.