PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Kapela Havana street se loučila s fanoušky. Zahráli i hudebníci od Mayalla a Celine Dion

Kapela Havana street se loučila s fanoušky. Zahráli i hudebníci od Mayalla a Celine Dion

Čtvrtek, 06.10.2011 / fotoreport

 

Táborský Recykle music club nabídl v prvním říjnovém víkendu hned dva koncerty. Při pátečním se s publikem a fanoušky loučila táborská kapela Havana street band, která končí ve své současné sestavě. Návštěvníky potěšila žhavou rockovou nocí. V sobotu pak podium patřilo dvěma zahraničním hudebníkům - pianistovi a zpěvákovi Paulu Millnsovi (VB) a kytaristovi Butch Coulterovi (Kan). Muzikanti se mohou pyšnit spoluprací s hvězdami jako John Mayall, Mick Taylor, Jimi Page nebo Celine Dion. Millns dokonce složil píseň, již později zpívala v českém znění Marie Rottrová. A přesto, že publikum čítalo asi padesát hostů, neobjevil se téměř nikdo z početné táborské muzikantské obce - jak si posteskl dramaturg Richard Dušák. Snad příště.

V pátek 7. října v klubu vystoupí anglický fenomenální kytarista a zpěvák Justin Lavash, který svým hlasem připomíná například Toma Waitse. V sobotu vás čeká jízda s Tabor City Rocker´s Dj´s.


Více o akcích najdete také na facebooku jihočeského kulturního serveru Kulturne.com. Staňte se přáteli a mějte přehled o tom, co se děje v kultuře nejen na jihu Čech.


Fotografie


Autor: David Peltán

Malá scéna láká na výstavy fotografií "čističky"

Budějovická kavárna na Malé scéně (DK Metropol) je místem, kde si můžete prohlédnout výstavu fotografického projektu Za hranici nevšedna, který má na svědomí trio fotografů Veronika Pilařová, Tomáš Bajer a Jindra Prokeš. Fotografie byly pořízeny převážně ve Staré čistírně odpadních vod v pražské Bubenči a divákovi přiblíží českou komunitu vyznavačů Steampunku. Výstava potrvá do 30. května a je přístupná vždy v časech otevírací doby kavárny. Více na www.bartfood.eu. (dap)

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Punkový Ples Po 8mé

Hudba / taneční zábava / punkový ples - punk - ska - celtic punk
Střelnice Tábor
23.03.2019 - 24.03.2019 od 18:33 hod.
vícedenní akce

 

Ddětská burza jaro/léto

Ostatní / setkání / dětská burza
Kulturní dům Veselí nad Lužnicí
23.03.2019 od 09:00 hod.

 

Sýrový rakletovací večer

Ostatní / setkání / ochutnávka
Kulturní dům Veselí nad Lužnicí
23.03.2019 od 19:00 hod.

 

Karneval

Pro děti
Spektrum Sezimovo Ústí
23.03.2019 od 15:00 hod.