PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Kapela Havana street se loučila s fanoušky. Zahráli i hudebníci od Mayalla a Celine Dion

Kapela Havana street se loučila s fanoušky. Zahráli i hudebníci od Mayalla a Celine Dion

Čtvrtek, 06.10.2011 / fotoreport

 

Táborský Recykle music club nabídl v prvním říjnovém víkendu hned dva koncerty. Při pátečním se s publikem a fanoušky loučila táborská kapela Havana street band, která končí ve své současné sestavě. Návštěvníky potěšila žhavou rockovou nocí. V sobotu pak podium patřilo dvěma zahraničním hudebníkům - pianistovi a zpěvákovi Paulu Millnsovi (VB) a kytaristovi Butch Coulterovi (Kan). Muzikanti se mohou pyšnit spoluprací s hvězdami jako John Mayall, Mick Taylor, Jimi Page nebo Celine Dion. Millns dokonce složil píseň, již později zpívala v českém znění Marie Rottrová. A přesto, že publikum čítalo asi padesát hostů, neobjevil se téměř nikdo z početné táborské muzikantské obce - jak si posteskl dramaturg Richard Dušák. Snad příště.

V pátek 7. října v klubu vystoupí anglický fenomenální kytarista a zpěvák Justin Lavash, který svým hlasem připomíná například Toma Waitse. V sobotu vás čeká jízda s Tabor City Rocker´s Dj´s.


Více o akcích najdete také na facebooku jihočeského kulturního serveru Kulturne.com. Staňte se přáteli a mějte přehled o tom, co se děje v kultuře nejen na jihu Čech.


Fotografie


Autor: David Peltán