PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Jihočeský jazzový festival: Držitel Grammy Palmieri nezklamal. Celé náměstí tančilo

Jihočeský jazzový festival: Držitel Grammy Palmieri nezklamal. Celé náměstí tančilo

Středa, 15.08.2012 / fotoreport

 

Říkají mu Slunce latinské hudby. A nemýlí se. Devítinásobný držitel Grammy za latinskoamerickou hudbu, pianista Eddie Palmieri, přijel v rámci Jihočeského jazzového festivalu na Piaristické náměstí v Českých Budějovicích. Po počátečních peripetiích se zvukem, kdy se chvíli mračil, se skutečně rozzářil a se svou kapelou oslavil 75. narozeniny. Na plné náměstí přenášel pozitivní energiií a nakonec ho roztančil a rozezpíval.

Jeho koncert ukončila pouhých pět minut po 22. hodině zřejmě nějakým "dobrotou" přivolaná policie. Před Palmierim publikum rozehřívali polští Cukunft se svou fuzí jazzu a klezmeru a domácí funkrockoví mladíci Strong Coffee.

Více o akcích najdete také na facebooku jihočeského kulturního serveru Kulturne.com. Staňte se přáteli a mějte přehled o tom, co se děje v kultuře nejen na jihu Čech


Fotografie


Autor: David Peltán






Související články

 

 

Vstupenkový systém Bzuco



Kultura dnes


Letní čtení na náměstí pro děti

Pro děti / letní čtení
Letní pěší zóna Žižkovo náměstí
22.07.2026 od 15:30 hod.

 

Knihovnický kvíz na dvorku

Ostatní / kvíz
Městská knihovna Tábor, Žižkovo náměstí 10, 390 01 Tábor
22.07.2026 od 18:00 hod.

 

Pohádky v parku: Neviditelná

Divadlo / pro děti / Pohádka
Spektrum Sezimovo Ústí
22.07.2026 od 15:00 hod.

 

OK kvíz - zapoj tým, zapoj hlavu!

Ostatní / jiný
amfiteátr DK Milevsko
22.07.2026 od 18:00 hod.