PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Jarní trendy účesy? Zkrátka přirozený look!

Jarní trendy účesy?  Zkrátka přirozený look!

Pondělí, 24.03.2014 / fotoreport + článek

 

Ty máš nějaké nové vlasy? Slyšela jsem to tento týden na každém kroku. No jo, pro jednou jsem nevyndala žehličku ze šuplíku a nechala si v těchto krásných slunných dnech vlasy vysušit sluníčkem. Co bych dala za tvoje vlny, říkala mi kamarádka. Já bych chtěla mít zase vlasy přirozeně rovné. Klasika – každá chce to, co nemá. Proč to tak je? Já mám dilema každý den. Narovnat, nebo nechat vlnité?

Počet hřebenů, které jsem už na své hřívě zlomila, nepočítám. Jestli jste nositelkou přirozeně vlnitých vlasů, jistě mě chápete. Správný typ šampónu, kondicionéry, oleje, masky... Už jsem vyzkoušela všechno. Velkým boomem je nyní brazilský keratin. Už nemusíš chodit do salónu, říkaly mi kamarádky. Aplikuj si ho doma. Tak jsem to samozřejmě musela vyzkoušet. Výsledek?

Ano, byl to krásný víkend. Jeden jediný víkend jsem měla krásné, rovné, dlouhé a voňavé vlasy. Pak přišlo jedno a druhé mytí a "Ahoj vlny, vítejte zpátky!" No, nevadí. Týden po té jsem totiž zjistila, že právě hair trendem letošního jara jsou VLNY. Juchůůů!!! Vlny všech tvarů jsou vítané. Zkrátka přirozený look!

■ PŘIROZENÉ vlny s pěšinkou uprostřed třeba jako Sarah Jessica Parker.
■ ROMANTICKÉ vlny podle Lany Del Rey.
■ VÝRAZNÉ vlny jako nosí třeba Rita Ora.
■ NESPOUTANÉ po vzoru Beyoncé.

Takže slečny a dámy, konečně jsem/jsme se dočkaly. Nelamte si hlavu s nezkrotnými vlnami a nechte je přirozeně vlát. PS: Žehličku na vlasy jdu hodit do koše :)

Líbí se ti www.facebook.com/Kulturnecom


Fotografie


Autor: Kamila Kosová


SMUTÉNKA: Zemřel hudebník Dario G. Hity znějí diskotékami dodnes

 Ve věku 53 let podlehl rakovině britský hudebník a producent Dario G, vlastním jménem Paul Spencer. Jeho hity v 90. letech dobily žebříčky hitparád a skladba Carneval de Paris se stala neoficiální hymnou mistrovství světa ve fotbale ve Francii 1998 a následně byla reinkarnovaná v roce 2002 na mistrovství světa ve fotbale v Jižní Koreji. Skvěle si ale vedly i další skladby, například Sunchyme nebo Voices, která byla použita ve filmu Pláž. Jeho písně zní diskotékami, rádii i počítačovými hrami stále. (dap)

Související články

 

 

Vstupenkový systém BzucoKultura dnes


Laco Deczi & Celula New York

Hudba / koncert / jazz - fusion
Kamenáč music art pub
19.06.2024 od 19:00 hod.

 

Spolektiv

Hudba / koncert / folk
SoStánek
19.06.2024 od 19:00 hod.