PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Hi-Fi se v Orionu představili v osekané verzi. Hráli jako soundsystem

Hi-Fi se v Orionu představili v osekané verzi. Hráli jako soundsystem

Pátek, 25.05.2012 / fotoreport

 

V táborském Orionu v pátek 18. května vystoupila jindy freetekjazzová kapela Hi-Fi. Tento večírek se však nesl v úplně jiném duchu. Skupina přijela ve třech, kdy baskytaře a zpěvu šéfoval Petr Wajsar, bicím filharmonik David Růžička a smyčky a beat si vzal na starost jindy manager kapely Jiří Sklenář. Hi-Fi soundsystem zahráli live techínko, ale nakonec došlo i na Tyga!

Více o akcích najdete také na facebooku jihočeského kulturního serveru Kulturne.com. Staňte se přáteli a mějte přehled o tom, co se děje v kultuře nejen na jihu Čech


Fotografie


Autor: David Peltán





Mohlo by se vám zamlouvat

 

 

Vstupenkový systém Bzuco



Kultura dnes


Pivní Slavnosti Želeč 2026

Festival / Pivní Slavnosti
Želeč- Náves
13.06.2026 - 14.06.2026 od 15:00 hod.
vícedenní akce

 

Lužnický výšlap na kole i pěšky

Sport
koupaliště Pohoda Sezimovo Ústí
13.06.2026

 

Den na pohodu

Pro děti
koupaliště Pohoda Sezimovo Ústí
13.06.2026 od 13:00 hod.

 

Kabaret Hrzán

Divadlo
Divadlo Oskara Nedbala Tábor
13.06.2026 od 19:00 hod.