PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Free fashion tetování a piercing. Móda nebo životní styl?

Free fashion tetování a piercing. Móda nebo životní styl?

Úterý, 22.07.2014 / článek

 

Piercing mám už dávno za sebou a tetovat jsem se nechala před třemi měsíci. Nelituji toho. Chtěla jsem ho celý život, ale nemohla jsem najít ten pravý obrázek – symbol, který by měl pro mě takový význam, abych ho nosila celý život.

Nechápu, jak si ale někdo může nechat vytetovat nesmyslný obrázek čínského motivu nebo berušku na listu, hvězdičku, ptáčka, žížalu a nevím, co dalšího. Před týdnem mi moje kamarádka tatérka, od které mám mimochodem za uchem svůj malý výtvor, poslala mmsku: "Podívej, co jsem dneska tetovala." Přišla mi fotka mužské paže a na ní? Sebastian – jo, ten červený krab z Malé mořské víly. Dost mě to pobavilo. Říkala jsem si, třeba nemá žádné kamarády a teď má alespoň jednoho.

Ne teď vážně. Nepotetovaní tvrdí, že mají potřebu se lišit. Potetovaní to vidí jako potřebu být sami sebou. Dřív to byl strašný úlet. Kdo přišel s tetováním, byl nejvíc "cool". Teď je to tak běžné, jako koupit si pár bot nebo nový telefon.

Co si budeme povídat – tetování a piercing patří zkrátka k módě. Přijde mi, že se to vrací ve vlnách. Nikdo o něm nemluví a s něčím novým nepřijde. Pak potkám minimálně tři své kamarády s novým tetováním, piercingem. Nebo ty, kteří si vybírají motivy.

Jestli se vám to ale nelíbí, tak vydržte. Ono to zase časem přejde.

foto: internet
 


Fotografie


Autor: Kamila Kosová


Výherci soutěže o volné vstupy na Festival Vína a na koncert Monkey Business v Plané nad Lužnicí

 Výherci soutěže o volný vstup na Zahajovací košt, který se uskuteční v sobotu 24. února v rámci Táborského festivalu vína v Hotelu Palcát se stávají  Václav Pražák, Jan Štědrý, Marie Hořejší, Monika Pražáková, Jan Procházka, Vladimíra Suchanová, Tomáš Hrdina, Karel Macek, Jiří Štecher, Petr Kozojed, Jana Ratajová a Daniel Štecher. V soutěži o volný vstup na koncert Monkey Business, který se uskuteční v pátek 23.2.v Sokolovně v Plané nad Lužnicí, se stávají Markéta Voráčková, Libor Sůva, Martina Pokorná a Václav Kořený. Všem výhercům gratulujeme a ostatním děkujeme za účast. Další soutěže se již připravují.

Související články

 

 
Kultura dnes


xv.holubářský ples

Hudba / taneční zábava
Řepečská hospůdka
23.02.2018 od 20:00 hod.

 

Ples SOŠ a SOU Milevsko

Hudba
Dům kultury Milevsko
23.02.2018 od 20:00 hod.

 

Blues Amplified

Hudba / koncert / blues rock
KAMENAC music art pub
23.02.2018 od 20:00 hod.

 

Monkey business + Gustavo Rojo

Hudba / koncert / funk - indie rock
Sokolovna
23.02.2018 od 20:00 hod.