PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


ForFUN festival: Baví nás, když se lidi baví

ForFUN festival: Baví nás, když se lidi baví

Sobota, 30.08.2014 / pozvánka

 

První ročník multižánrového hudebního festivalu v Říčanech pro vás na první zářijový víkend přichystala hudební a mediální agentura ForFUN Agency. V Restauraci OLIVA v Říčanech se postupně představí kapely, které reprezentují širokou škálu hudebních stylů od klasického reggae, ska, poprocku, punku, crossoveru až po klasickou alternativu.

Můžete se těšit na slovenskou punkovou "legendu" kapelu KONFLIKT, finalistu a dodnes nejzajímavějšího zpěváka populární soutěže Superstár Michala ŠEPSE. Čekají vás Sex Pistols po česku - kapela ZIKKURAT nebo klubová stálice - TOTÁLNÍ NASAZENÍ, kteří v příštím roce oslaví už 25 let své existence. "Kromě hvězdných jmen se snažíme dát prostor i kapelám, které jsou talentované, ale nemají tolik možností zahrát si na "větších" akcích", uvádí šéf pořádající agentury Aleš Uhlíř a pokračuje: "proto jsme pozvali například ska-rock-punkové DERATIZÉRY nebo pop-rock-punkové COVERS FOR LOVERS a další".

6. 9. 2014 se na podiu v Restauraci OLIVA postupně vystřídá celkem 8 kapel. Začátek akce je naplánován na čtvrtou hodinu odpolední. Kapacita sálu je omezená, proto pořadatel doporučuje zakoupení lístků v předprodeji (Ticketstream, SMS-ticket, Restaurace Oliva) "Rádi bychom touto akcí navázali na tradici rockových akcí, které jsme v této lokalitě začali pořádat téměř před dvaceti lety. Baví nás, když se lidi baví": uvádí závěrem boss agentury ForFUN.


Pozvánka na akci
Videoklip kapely TOTÁLNÍ NASAZENÍ

Fotografie


Autor: redakce

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 

Vstupenkový systém BzucoKultura dnes


Deskovky s Michalem na Pražském Sídlišti

Pro děti / deskové hry v knihovně
pobočka knihovny Pražské Sídliště, Zborovská 2696, 390 03 Tábor
12.06.2024 od 15:30 hod.

 

novinky pro řidiče

Ostatní / setkání / přednáška
Kulturní dům Veselí nad Lužnicí
12.06.2024 od 10:00 hod.

 

Zachráníš mě? - Sportovní odpoledne se sestřičkami

Pro děti / a dospělé - soutěže - hry - opékání
Zahrada Střední zdravotnické školy
12.06.2024 od 15:30 hod.