PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


ForFUN festival: Baví nás, když se lidi baví

ForFUN festival: Baví nás, když se lidi baví

Sobota, 30.08.2014 / pozvánka

 

První ročník multižánrového hudebního festivalu v Říčanech pro vás na první zářijový víkend přichystala hudební a mediální agentura ForFUN Agency. V Restauraci OLIVA v Říčanech se postupně představí kapely, které reprezentují širokou škálu hudebních stylů od klasického reggae, ska, poprocku, punku, crossoveru až po klasickou alternativu.

Můžete se těšit na slovenskou punkovou "legendu" kapelu KONFLIKT, finalistu a dodnes nejzajímavějšího zpěváka populární soutěže Superstár Michala ŠEPSE. Čekají vás Sex Pistols po česku - kapela ZIKKURAT nebo klubová stálice - TOTÁLNÍ NASAZENÍ, kteří v příštím roce oslaví už 25 let své existence. "Kromě hvězdných jmen se snažíme dát prostor i kapelám, které jsou talentované, ale nemají tolik možností zahrát si na "větších" akcích", uvádí šéf pořádající agentury Aleš Uhlíř a pokračuje: "proto jsme pozvali například ska-rock-punkové DERATIZÉRY nebo pop-rock-punkové COVERS FOR LOVERS a další".

6. 9. 2014 se na podiu v Restauraci OLIVA postupně vystřídá celkem 8 kapel. Začátek akce je naplánován na čtvrtou hodinu odpolední. Kapacita sálu je omezená, proto pořadatel doporučuje zakoupení lístků v předprodeji (Ticketstream, SMS-ticket, Restaurace Oliva) "Rádi bychom touto akcí navázali na tradici rockových akcí, které jsme v této lokalitě začali pořádat téměř před dvaceti lety. Baví nás, když se lidi baví": uvádí závěrem boss agentury ForFUN.


Pozvánka na akci
Videoklip kapely TOTÁLNÍ NASAZENÍ

Fotografie


Autor: redakce

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


X-MAS Procra party

Hudba / koncert / hardrock, metal, HC
Tábor - Bardo
15.12.2018 od 19:30 hod.

 

Jak si princezna vzala draka

Pro děti / pohádka
Divadlo Oskara Nedbala Tábor - malý sál
15.12.2018 od 14:30 hod.

 

Storm Wow Night & Michael C v Apollu

Hudba / dj / main stage: EDM, electro, disco Oldies stage: Oldies
Sezimovo Ústí 45/2
15.12.2018 - 16.12.2018 od 21:00 hod.
vícedenní akce

 

Předvánoční podvečerní akord

Hudba / předvánoční koncert
Kulturní dům Veselí nad Lužnicí
15.12.2018 od 18:00 hod.