PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


ForFUN festival: Baví nás, když se lidi baví

ForFUN festival: Baví nás, když se lidi baví

Sobota, 30.08.2014 / pozvánka

 

První ročník multižánrového hudebního festivalu v Říčanech pro vás na první zářijový víkend přichystala hudební a mediální agentura ForFUN Agency. V Restauraci OLIVA v Říčanech se postupně představí kapely, které reprezentují širokou škálu hudebních stylů od klasického reggae, ska, poprocku, punku, crossoveru až po klasickou alternativu.

Můžete se těšit na slovenskou punkovou "legendu" kapelu KONFLIKT, finalistu a dodnes nejzajímavějšího zpěváka populární soutěže Superstár Michala ŠEPSE. Čekají vás Sex Pistols po česku - kapela ZIKKURAT nebo klubová stálice - TOTÁLNÍ NASAZENÍ, kteří v příštím roce oslaví už 25 let své existence. "Kromě hvězdných jmen se snažíme dát prostor i kapelám, které jsou talentované, ale nemají tolik možností zahrát si na "větších" akcích", uvádí šéf pořádající agentury Aleš Uhlíř a pokračuje: "proto jsme pozvali například ska-rock-punkové DERATIZÉRY nebo pop-rock-punkové COVERS FOR LOVERS a další".

6. 9. 2014 se na podiu v Restauraci OLIVA postupně vystřídá celkem 8 kapel. Začátek akce je naplánován na čtvrtou hodinu odpolední. Kapacita sálu je omezená, proto pořadatel doporučuje zakoupení lístků v předprodeji (Ticketstream, SMS-ticket, Restaurace Oliva) "Rádi bychom touto akcí navázali na tradici rockových akcí, které jsme v této lokalitě začali pořádat téměř před dvaceti lety. Baví nás, když se lidi baví": uvádí závěrem boss agentury ForFUN.


Pozvánka na akci
Videoklip kapely TOTÁLNÍ NASAZENÍ

Fotografie


Autor: redakce

SMUTÉNKA: Odešla legenda latin jazzu Astrud Gilberto

 Ve věku 83 let v pondělí 5. června zemřela legenda bossanovy, samby a latin jazzu i popu, brazilská zpěvačka Astrud Gilberto, navždy spjatá zejména s písní The Girl from Ipanema z pera A. C. Jobima, za níž dostala Cenu Grammy. Druhou pak přidala za celoživotní přínos. Kromě svého manžela Joaa zpívala s hvězdami jako Stan Getz, Gil Evans, Quincy Jones, Chat Baker i Georgem Michaelem. Hrála také ve filmech Get Yourself, College Girl a The Hanged Man. Kariéru ukončila v roce 2002 a dodržela slib z roku 1965, totiž že nebude vystupovat v rodné Brazílii. (dap)

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 

Vstupenkový systém Bzuco