PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Forbidden Society odtajní nové věci z chystané desky na Welcome to the Jungle

Forbidden Society odtajní nové věci z chystané desky na Welcome to the Jungle

Pátek, 26.12.2014 / pozvánka

 

Vánoční Welcome to the Jungle se přiblížil a jak už je tradicí, tak i tentokrát to bude pořádně nabitá akce. Tu nejlepší atmosféru vytvoří hlavní host večera Forbidden Society - Dj, producent a majitel úspěšného labelu labelu FS Rec. Jeho hraní v Japonsku, Austrálii, nebo na největší halové akci v Ruském St. Petersburg Pirate Station ukazuje, že se jedná o jednu z největších postav drum&bassové hudby v České republice. Forbidden navíc na vánočním večírku Welcome to the Jungle, který se koná 26. prosince v táborském klubu Mileniu, odhalí pecky z chystné desky.

"Album vyjde na Forbidden Society Recordings s katalogovým číslem FSRECS010 ve formě otvíracího dvouvinylu s plakátem, samolepkou a kartičkou ke staženi celýho alba (17 tracků) zdarma. Bude nádhernej obal od člověka z Francie, který nyní žije v Americe a pracuje pro GE motors. Pro ně navrhuje koncepty aut a nikdy před tím nedělal žadnej obal, flyer či podobně. Album pak vyjde na dvou CD, kdy jedno bude obsahovat 15 tracků a druhé mix celé desky," prozradil Forbidden Society. K jednomu z tracků se bude točit i videoklip a album fanoušci mohou očekávat koncem ledna.

 Na Welcome to the Jungle v prosinci se můžete těšit také na Dj Pixie, který už několikrát dokázal udělat V Mileniu pořadný peklo. Dále pozvání přijali Wab Project v sestavě Alah, Winyl za doprovodu Mc Bombicz. Doplní je Hellsmith a domácí parta Soundpolis.

Nebude chybět ani druhá stage, kde budou řádit v rytmech house, grime, garage a dubstepu Brock a parta WATP v sestavě Wizual, Quadrall, Murdah, B.Sick.


Autor: dap -

Malá scéna láká na výstavy fotografií "čističky"

Budějovická kavárna na Malé scéně (DK Metropol) je místem, kde si můžete prohlédnout výstavu fotografického projektu Za hranici nevšedna, který má na svědomí trio fotografů Veronika Pilařová, Tomáš Bajer a Jindra Prokeš. Fotografie byly pořízeny převážně ve Staré čistírně odpadních vod v pražské Bubenči a divákovi přiblíží českou komunitu vyznavačů Steampunku. Výstava potrvá do 30. května a je přístupná vždy v časech otevírací doby kavárny. Více na www.bartfood.eu. (dap)

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Punkový Ples Po 8mé

Hudba / taneční zábava / punkový ples - punk - ska - celtic punk
Střelnice Tábor
23.03.2019 - 24.03.2019 od 18:33 hod.
vícedenní akce

 

Ddětská burza jaro/léto

Ostatní / setkání / dětská burza
Kulturní dům Veselí nad Lužnicí
23.03.2019 od 09:00 hod.

 

Sýrový rakletovací večer

Ostatní / setkání / ochutnávka
Kulturní dům Veselí nad Lužnicí
23.03.2019 od 19:00 hod.

 

Karneval

Pro děti
Spektrum Sezimovo Ústí
23.03.2019 od 15:00 hod.