PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Druhá část rozhovoru: Zdravě jíst a přitom si pochutnat? Jde to!

Druhá část rozhovoru: Zdravě jíst a přitom si pochutnat? Jde to!

Neděle, 26.01.2014 / fotoreport + článek

 

V únoru loňského roku byla v Táboře v Pražské ulici otevřena jídelna a prodejna zdravé stravy Natural. Přinášíme druhou část rozhovoru s její majitelkou Jitkou Pavlátovou.  (první část zde: www.kulturne.com/clanek/zdrave-jist-a-pritom-si-pochutnat-jde-to)

Za měsíc tomu bude rok, co jste v Táboře otevřela prodejnu a jídelnu zdravé stravy Natural. Můžete zhodnotit uplynulý rok z pohledu vaší firmy?
Prostory, které jsme si vybrali pro naší provozovnu, musely být nejdříve zrekonstruovány. To nás stálo více času než jsme původně předpokládali a tak jsme poprvé otevřeli až 20. února 2013, i když plán byl začít již od 01.01.2013. Díky tomu jsme ale mohli nabídnout našim zákazníkům příjemné prostředí a kvalitní služby. Jídelna nabízí 3 teplá jídla, 2 polévky a zeleninový bar se saláty a přílohami. Na krámku můžete zakoupit velký sortiment bio, bezlepkových, dia a dalších zdravých potravin a velký výběr obložených chlebů, bulek, rohlíků či sladkých buchet a pohárů vlastní výroby.
Od 01.09.2013 jsme začali rozvážet ZDARMA po Táboře obědy a zboží z krámku. Od nového roku označujeme v jídelníčku ( www.naturaltabor.cz ) potraviny přirozeně bezlepkové a snažíme se zařazovat stále více bio a místních potravin.

Můžete nám prozradit, kdo tvoří převážnou část vašich zákazníků?
Dá se říci, že oslovujeme široké spektrum zákazníků do náctiletých studentů až po lidi důchodového věku. Můžete u nás potkat úředníka, lékaře, důchodce, dělníka či studenta. Jelikož si u nás může vybrat vegetarián, vegan, člověk s celiakií, ti kteří potřebují regulovat svoji váhu, či jen zákazníci, kteří se chtějí zdravěji stravovat.

A jaké máte plány do nového roku?
Udržet a neustále zlepšovat naši nabídku pro zákazníky. Snažit se do nabídky zařazovat ještě více bio surovin a místních potravin. Ukazovat lidem, že co je zdravé může také dobře chutnat. Lépe reagovat na přání zákazníků, založili jsme účet na facebooku.
A otevřít eshop, aby mohli zákazníci nakupovat z pohodlí domova. Ještě jsem touto cestou chtěla poděkovat všem našim zákazníkům za přízeň a popřát jim v novém roce hodně zdraví, štěstí a spokojenosti.


Fotografie


Autor: i -

SMUTÉNKA: Zemřela světová hvězda jazzu George Mraz, písecký rodák

 Ve čtvrtek 16. září zemřela krátce po svých 77. narozeninách legenda, světový kontrabasista a písecký rodák Jiří George Mraz, který stál po boku zpěvačky Elly Fitzgerald, Stana Getze i Oscara Petersona. Po čtyřech měsících tak odešel za svým spoluhráčem, kamarádem - bubeníkem Ivanem Smažíkem. Na svém kontě má stovky nahraných alb a řadu turné s dalšími osobnostmi jako Stan Getz, Chet Baker, Oscar Peterson, Bill Evans, Dizzy Gillespie, Charlie Mingus, John Abercombie, Joe Lovano, Stephane Grappelli, Kenny Burrell, McCoy Tyner, John Scofield, Richie Beirach, Herbie Hancock, Michel Petrucciani, nebo Joe Henderson. V roce 2016 prodělal George Mráz náročnou operaci, kdy mu byla odstraněna z pancreasu cysta a zákrok se neobešel bez komplikací - infarkt a infekce. Podrobnosti připravujeme. (dap)

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Docela malý festival o autismu - jiný úhel pohledu

Festival / divadlo, debata, básně, příběhy
Střelnice - Spolkový dům, Žižkova 249, Tábor
19.09.2021 od 16:00 hod.

 

Michal k snídani

Pro děti
Dům kultury Milevsko
19.09.2021 od 17:00 hod.