PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


Druhá část rozhovoru: Zdravě jíst a přitom si pochutnat? Jde to!

Druhá část rozhovoru: Zdravě jíst a přitom si pochutnat? Jde to!

Neděle, 26.01.2014 / fotoreport + článek

 

V únoru loňského roku byla v Táboře v Pražské ulici otevřena jídelna a prodejna zdravé stravy Natural. Přinášíme druhou část rozhovoru s její majitelkou Jitkou Pavlátovou.  (první část zde: www.kulturne.com/clanek/zdrave-jist-a-pritom-si-pochutnat-jde-to)

Za měsíc tomu bude rok, co jste v Táboře otevřela prodejnu a jídelnu zdravé stravy Natural. Můžete zhodnotit uplynulý rok z pohledu vaší firmy?
Prostory, které jsme si vybrali pro naší provozovnu, musely být nejdříve zrekonstruovány. To nás stálo více času než jsme původně předpokládali a tak jsme poprvé otevřeli až 20. února 2013, i když plán byl začít již od 01.01.2013. Díky tomu jsme ale mohli nabídnout našim zákazníkům příjemné prostředí a kvalitní služby. Jídelna nabízí 3 teplá jídla, 2 polévky a zeleninový bar se saláty a přílohami. Na krámku můžete zakoupit velký sortiment bio, bezlepkových, dia a dalších zdravých potravin a velký výběr obložených chlebů, bulek, rohlíků či sladkých buchet a pohárů vlastní výroby.
Od 01.09.2013 jsme začali rozvážet ZDARMA po Táboře obědy a zboží z krámku. Od nového roku označujeme v jídelníčku ( www.naturaltabor.cz ) potraviny přirozeně bezlepkové a snažíme se zařazovat stále více bio a místních potravin.

Můžete nám prozradit, kdo tvoří převážnou část vašich zákazníků?
Dá se říci, že oslovujeme široké spektrum zákazníků do náctiletých studentů až po lidi důchodového věku. Můžete u nás potkat úředníka, lékaře, důchodce, dělníka či studenta. Jelikož si u nás může vybrat vegetarián, vegan, člověk s celiakií, ti kteří potřebují regulovat svoji váhu, či jen zákazníci, kteří se chtějí zdravěji stravovat.

A jaké máte plány do nového roku?
Udržet a neustále zlepšovat naši nabídku pro zákazníky. Snažit se do nabídky zařazovat ještě více bio surovin a místních potravin. Ukazovat lidem, že co je zdravé může také dobře chutnat. Lépe reagovat na přání zákazníků, založili jsme účet na facebooku.
A otevřít eshop, aby mohli zákazníci nakupovat z pohodlí domova. Ještě jsem touto cestou chtěla poděkovat všem našim zákazníkům za přízeň a popřát jim v novém roce hodně zdraví, štěstí a spokojenosti.


Fotografie


Autor: i -

Odešel Michal Maudr alias DJ Loutka, legenda

 Podle zatím blíže nespecifikovaných událostí česká hudební scéna přišla o legendu, DJ Loutku. Letos oslavil 51. narozeniny. Michal Maudr DjLoutka byl jedním ze zakladatelů klubové scény v ČR a jedním z prvních hráčů české houseové hudby, žánru zůstal věrný. V roce 1993 spoluzaložil agenturu Roxydust house. Hrál po boku světových jmen jako Carl Cox, Dj Sneak, Terry Francis, Darren Emmerson, Chemical Brothers, Jazzanova, Underworld aj. (dap)

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Ondřej Kříž a Jirka Řapek u Stánku

Hudba / koncert
Stánek - Žižkovo náměstí
20.08.2018 od 20:00 hod.

 

Láska všemi deseti

Kino / film
Stánek - Žižkovo náměstí
20.08.2018 od 21:00 hod.