PŘIDAT
AKCI
POSLAT
PLAKÁT
RYCHLÝ KONTAKT


David Koller: Chtěl jsem si zkusit unplugged Nirvany. Půjdeme hodně na dřeň

David Koller: Chtěl jsem si zkusit unplugged Nirvany. Půjdeme hodně na dřeň

Čtvrtek, 25.04.2013 / pozvánka

 

Turné Davida Kollera volně navazuje na koncertní projekt z jara loňského roku, kdy Koller odehrál vyprodané koncerty s tělesem Agon Orchestra. Zatímco tehdy zněly skladby ve velkolepých aranžích dechů a smyčců, letošní akustické koncerty nechají vyniknout křehčímu potenciálu Kollerových melodií a textů. Uskupení zahraje v sobotu 27. dubna v táborském hotelu Palcát. Vstupenky ještě nejěké jsou. Můžete je také vyhrát s Kulturne.com v sekci soutěž.

"Úžasný a nečekaný návrat k folku a k hudebním kořenům jsem vnímal kdysi s Nirvanou a jejím slavným unplugged koncertem. Už tehdy jsem měl touhu si to někdy také zkusit. Zatím jsme vždy hráli 'elektricky', sice třeba s orchestrem, ale úplně akusticky ještě nikdy," říká David Koller. "Půjdeme hodně na dřeň a chceme také víc improvizovat," dodává.

Playlist vystoupení v nejen českých a moravských divadlech bude těžit především z repertoáru Kollerbandu, hlavně z písní, které natočil ve studiu jako session unplugged a které jsou fanouškům k dispozici ke stažení na webu clickmusic.cz.

"Vedle věcí Kollerbandu zahrajeme také akustické verze písní z mých sólových alb i z repertoáru kapel, ve kterých jsem působil," dodává bývalý člen Lucie, Jasné páky, Žentouru nebo Pusy.

Na jarní akustické turné vyrazí zpěvák, bubeník a kytarista David Koller se svou dlouholetou doprovodnou kapelou ve složení Tomáš Marek a Adam Koller - oba bicí a percussion, Michal Pelant - kytara, zpěv, Michal Nejtek - piano a Marek Minárik - akustická basa.

Akustické turné Davida Kollera v Hotelu Palcát s komorním tělesem Agon Orchestra, kde nechají vyniknout křehké kráse Kollerových melodií a textů. Start koncertu je ve 20 hodin přesně!
Předprodej vstupenek na recepci hotelu Palcát. Rezervace a další informace na tel.:381252901, nebo na 774706573

Cena vstupenek: 1. sektor (1. – 7. řada) 590Kč, 2. sektor (8. – 15. řada) 450 Kč, 3. sektor (16. – 21. řada) 350 Kč.


Autor: dap -

Odešel Michal Maudr alias DJ Loutka, legenda

 Podle zatím blíže nespecifikovaných událostí česká hudební scéna přišla o legendu, DJ Loutku. Letos oslavil 51. narozeniny. Michal Maudr DjLoutka byl jedním ze zakladatelů klubové scény v ČR a jedním z prvních hráčů české houseové hudby, žánru zůstal věrný. V roce 1993 spoluzaložil agenturu Roxydust house. Hrál po boku světových jmen jako Carl Cox, Dj Sneak, Terry Francis, Darren Emmerson, Chemical Brothers, Jazzanova, Underworld aj. (dap)

Mohlo by se vám zamlouvat

 

 
Kultura dnes


Ondřej Kříž a Jirka Řapek u Stánku

Hudba / koncert
Stánek - Žižkovo náměstí
20.08.2018 od 20:00 hod.

 

Láska všemi deseti

Kino / film
Stánek - Žižkovo náměstí
20.08.2018 od 21:00 hod.